x-kom hosting

Niespodziewanie tani zestaw, gdzie jest haczyk ? ESC

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

nie podano jaki zasilacz, pewnie tani szajs

tania płyta

nie podano jaki ram

obudowa to nie obudowa

+ biorąc resztę to wychodzi 2800zł.

MannarynkowyDym
komentarz
komentarz

Dla sprawdzenia złozylem zestaw na morele z najtanszym zasilaczem, i ramami i reszta podzestpołów która jest wypisana to i tak mi wyszło ponad 3200 złoty a tam jest za 2800 to jednak jest spora różnica nie wiem czym wynikająca ...

Aznar
komentarz
komentarz

Ciekawy ten zasilacz jest. Prawie kilowat mocy. Powinna wystarczyć połowa tego na taki zestaw.

Youki
komentarz
komentarz

 

 

Zasilacz: 950W 120mm FAN
Obudowa: Akyga 

Zasilacz też będzie Akyga, więc to samobójstwo do tego zestawu. Zresztą karta graficzna w wersji referencyjnej, albo nie wytrzymasz z hałasem i temperaturami podczas obciążenia, albo zasilacz pójdzie z dymem.

RobRobson
komentarz
komentarz

Nie patrzałem gdzie indziej. Referenda nawet za tysiąc złotych kupisz.

http://allegro.pl/sapphire-radeon-r9-290-4gb-ddr5-512bit-ultrahd-i4709314071.html

Podany piekarnik w zestawie to koszt około 60 złotych. Bomba z zapalnikiem czasowym pewnie ponad stówę. Tak wygląda cięcie kosztów w gotowcach. No i ramy no name CL 11 na dodatek. Podziękowałbym z takim zestawem.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.