x-kom hosting

Problem z instalacją Win 7 64 bit z pamięci USB

Silwer
utworzono
utworzono

Witam, jestem nowy na forum i od razu mam problem :P

 

Mam pewien problem którego rozwiązania na forum nie znalazłem.

Otóż ostatnio chciałem się pobawić z instalowaniem Win7 z pena.Oczywiście pen przygotowany prawidłowo , wszystko elegancko z niego startuje itd.

Kiedy już instalacja dobiega końca po restarcie komputera następuje coś takiego jak   'System Windows finalizuje ustawienia'  i wtedy pojawia się problem.Mianowicie wyskakuje monit : cmd.exe. brak dysku.Kiedy kilkukrotnie kliknę Ponów próbę lub Kontynuuj to niby przechodzi dalej następuje 'Przygotowywanie pulpitu' po czym od razu się sam wyłącza i nie jest w stanie się ponownie włączyć.Zostaje tylko przywrócenie systemu z kopi zapasowej.Nie mam już pomysłów co może być nie tak. Podejrzewam że może w biosie coś jest nie tak z wykrywaniem USB ale tam troszkę się boję grzebać.Macie jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?

Z góry dziękuję.

komputr
komentarz
komentarz

A przestawiles bootowanie na hdd po instalacji?

Silwer
komentarz
komentarz

Nie nie przestawiałem bootowania.Ale nie mam pewności czy o to może chodzić.Oczywiście spróbuję tego rozwiązania. Ale wydaje mi się jak by instalacja jeszcze do końca się nie skończyła. A może jest tak że system po ostatnim restarcie przestaje widzieć pamięć USB a jest konieczność jeszcze z niej coś dograć do zakończenia instalacji? To jedyne co mi teraz do głowy przyszło...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.