x-kom hosting

Zakupiłem AVG PC TuneUp, jak go prześlą?

Delo
utworzono
utworzono (edytowane)

Wiem, że to może być głupie pytanie, ale podobno "kto pyta, nie błądzi", więc to zrobie. Zakupiłem za 139 złotych roczną licencje na program wymieniony w tytule i za 39 złotych jego "fizyczną wersję". Jak i kiedy oni mi go prześlą? Przelew już poszedł i podobno doszedł, teraz mam czekać na kuriera z przesyłką czy jakoś "wirtualnie" dostanę klucz produktu, a potem płytkę z programem?

Edytowane przez Delo

Youki
komentarz
komentarz

A gdzie to zamawiałeś ?

 

Jeśli fizyczna wersja to dostaniejsz jakieś opakowanie, w środku może być płytka i klucz.

Delo
komentarz
komentarz (edytowane)

Ściągnąłem wersje testową na 2 tygodnie, po tym czasie program poprosił o klucz produkt, wcisnąłem "kup teraz", zaznaczyłem opcje rocznej licencji za 139 i płytki w formie fizycznej za 39 złotych. Wysłałem kasę na podane konto bankowe, na maila dostalem fakturę i teraz zastanawiam się, czy oni mi przyślą najpierw klucz na maila, a potem przyjdzie płyta, czy jak? Nazwa firmy to Globall Collect BV. Dodatkowo teraz jeszcze patrzę, a na fakturze w danych klientach są moje dane osobiste i zamieszkania, ale przy nazwie ulicy nie ma numeru domu i teraz nie wiem, czy zapomniałem go wpisać, czy po prostu na fakturze się nie pojawiło...

Edytowane przez Delo
Youki
komentarz
komentarz

Pytaj w tej firmie, będzie najszybciej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.