x-kom hosting

Ram- czy warto dokładać ?

Kuchar17
utworzono
utworzono

Witam. Zastanawaim się nad dołożeniem dodatkowych 4gb pamięci. Moje pytanie brzmi czy ma to sens przy specyfikacji mojego komputera czy przy próbie odpalenia nowych gier na wysokich detalach więcej pamięci będzie zbędne z powodu nie wyrabiającej tak czy siak karty graficznej lub procka. Jeśli warto dołożyc to co byście polecili do 200zł.

 

Win 7 64bit

QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 955, 3800 MHz (16 x 238)

2x  GeIL CL9-9-9 DDR3-1333    2 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM

Ati Radeon HD5850

Asus m4a88td-v evo/usb3

Seageta Barracuda 500gb

ps. żeby nie zakładać nowego tematu, bo pytanie jest błache. Mam jeszcze tak dysk Samsung 500 GB SATA II 7200 RPM, 16 MB NCQ. Nię będzie problemu żeby go podłączyć ? Mam go leżącego luzem, gdzie mógłbym dostać jakieś okablowanie i tą szufladke żeby móc go zamontować.

Dzięki z góry.

 

Youki
komentarz
komentarz

Możesz dołożyć, a w jakiej grasz rozdzielczości ? 

Kuchar17
komentarz
komentarz

1680×1050. Tak do 200 zł najlepiej co byś polecił ? Jeśli chciałbym w przyszlosci złożyc zestaw na intelu to te kości bedą działać ?

Youki
komentarz
komentarz

Będą . Najtańsze 4 GB o takich samych parametrach jak Twoje obecne będą w zupełności wystarczające.

Kuchar17
komentarz
komentarz

Jedna 4gb czy 2x2gb ? Mógłbyś mi jeszcze odpowiedzieć na pytanie z dyskiem, będe wdzieczny :)

Youki
komentarz
komentarz

Jedną.

 

Nie powinno być problemów. 

Youki
komentarz
komentarz

Co do dysku to wystarczy zwykły kabel zasilający sata ?

Tak.

 

Nie powinno być problemów z kompatybilnością 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.