x-kom hosting

Błąd

TheLord2311
utworzono
utworzono

Dwa tygodnie temu zrobiłem format komputera.Normalnie działał aż nagle tapeta się wyłączyła i zrobiła się czarna.Wyskoczył zły kod produktu a, wiem że jest oryginalny bo kupowałem w sklepie.Komputer normalnie działa ale, przy włączaniu komputera wyskakuje wpisz kod produktu lub kup online.Oprócz tego jest jeszcze korzystaj offline.

Proszę pomuście

Emillod
komentarz
komentarz

Musisz wziąć KOD który otrzymałeś przy zakupie i wpisać go tam gdzie wyskakuje wpisz kod produktu :) 

TheLord2311
komentarz
komentarz (edytowane)

Spoko

Ale nie działa

Wyskakuje że jest błędny

W dolnym prawym rogu pisze 

Windows Vista(TM)

Kompilacja 6002

Ta kopia systemu nie jest oryginalna

Edytowane przez TheLord2311
Emillod
komentarz
komentarz

Wejdź w Panel sterowania - > System i zabezpieczenia - > System i masz na górze napisane dokladnie jaka to jest wersja systemu, bo najprawdopodobniej masz po prostu klucz licencyjny na inną wersje :) 

TheLord2311
komentarz
komentarz

Spoko jak wróce do domu to tak spróbuję i dam znać czy działa.


Mam napisane Windows Vista Home Premium a na kodzie pisze :

 

kod produktu do Windowsa Visty Home Premium

Emillod
komentarz
komentarz

Hmm najlepiej sie skontaktuj z Firmą któa Ci sprzedała klucz.

Ja mam pewną wiedzę na temat tych kluczy, ale tu wiesz kwestia legalności więc lepiej żębyś miał korespondencje z firmą itd :) 

TheLord2311
komentarz
komentarz

Spoko dzięki skontaktuję się z firmą 

  • 2 tygodnie później...
LeszekWLK
komentarz
komentarz

Już lepiej było sobie kupić klucz do windows 7 a Viste wywalić z pamięci

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.