x-kom hosting

morele.net - Niekompetencja

Shinek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich potencjalnych zakupowiczow.

 

stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie!

 

Bujam sie z nimi od 3 tygodni, 3 razy anulowali realizacje zamowienia.

Dzis juz pala sie przegiela, kilka dni temu po raz kolejny zamowilem zestaw z karta msi 970.

 

godzinke temu dostalem emaila o braku towaru na magazynie i niemoznosci zrealizowania zamowienia. Mimo to karta dalej jest dostepna na stronie sklepu (od 3dni)

 

Ten sklep to istna kpina z klientow, zero kompetencji, ile kroc dzwonilem to juz tak jutro, jutro max po jutrze bedzie wszystko. 

 

Z tego co czytam, to nie jest tylko moja opinia na temat tego sklepu.

 

 

 

Pozdrawiam


Edit:

Po kolejnym telefonie nagle karta znalazla sie w zagranicznej hurtowni.

do odebrania w poniedzialek. Zobaczymy co z tego wyjdzie 

Edytowane przez Shinek
  • Dobra wypowiedź 1

Razer0807
komentarz
komentarz

Te Msi na morele schodzą jak ciepłe bułeczki, więc jak nie zamówisz w momencie kiedy są dostępne, to oczywiste że będziesz musiał czekać, w innym sklepie już dawno byś dostał, nie chcę bronić morele, bo sam ostatnio opisywałem przebieg swojej reklamacji, ale całkiem możliwe że w hurtowniach nie ma.

Shinek
komentarz
komentarz

to ze musze poczekac to oczywista oczywitosc, problemy zaczynaja sie w momencie kiedy zamawiam karte, ktora jest dostepna w magazynie a po 3 dniach (mimo, ze karta wciaz dostepna) pisza do Ciebie, ze karty wyszly i anuluja zlecenie:) 

 

Na szczescie jak napisalem w edicie, znalezli po 3 telefonie karte w zagranicznej hurtowni i bedzie do odebrania w poniedzialek. oby

Wojtek morele.net
komentarz
komentarz

Witam wszystkich potencjalnych zakupowiczow.

 

stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie!

 

Bujam sie z nimi od 3 tygodni, 3 razy anulowali realizacje zamowienia.

Dzis juz pala sie przegiela, kilka dni temu po raz kolejny zamowilem zestaw z karta msi 970.

 

godzinke temu dostalem emaila o braku towaru na magazynie i niemoznosci zrealizowania zamowienia. Mimo to karta dalej jest dostepna na stronie sklepu (od 3dni)

 

Ten sklep to istna kpina z klientow, zero kompetencji, ile kroc dzwonilem to juz tak jutro, jutro max po jutrze bedzie wszystko. 

 

Z tego co czytam, to nie jest tylko moja opinia na temat tego sklepu.

 

 

 

Pozdrawiam


Edit:

Po kolejnym telefonie nagle karta znalazla sie w zagranicznej hurtowni.

do odebrania w poniedzialek. Zobaczymy co z tego wyjdzie 

Cześć,

 

mamy stały problem z dostępnością tej karty stąd te cyrki. Bardzo przepraszam w imieniu firmy. W końcu dorwaliśmy porządną dostawę i w przyszłym tygodniu będzie pełna dostępność. 

 

Pozdrawiam

Wojciech Pawlik

Igorrodz
komentarz
komentarz

Mimo to karta dalej jest dostepna na stronie sklepu (od 3dni)

mamy stały problem z dostępnością tej karty stąd te cyrki.

To dlaczego oszukujecie klientów, że produkt jest dostępny?

539
komentarz
komentarz

Ja dla przeciwwagi jeżeli Panowie pozwolą napiszę , że wszystkie moje zakupy w tym skalpie jak do tej pory oceniam na zasłużoną piątkę :)

Zamówione towary zawsze docierały bardzo szybko. Kontakt z obsługą sklepu morele również wspominam bardzo miło.

Razer0807
komentarz
komentarz

To spróbuj coś zareklamować  :E

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

reklamowałem hd4850 i dali nową po 2 tygodniach ;)

Shinek
komentarz
komentarz

Ok, dzis zamowienie zmienilo status na gotowe.

Czyli nie w poniedzialek, nie w srode (kolejny termin jaki dostalem) tylko w dzis w czwartek.

Kobieta na infolini wspominala cos o rabacie w zamian za cale zamieszanie ale juz lacha w to. Chce odebrac zestaw i zapomniec o tym sklepie:)

539
komentarz
komentarz

Kobieta na infolini wspominala cos o rabacie w zamian za cale zamieszanie ale juz lacha w to

To  miło ,że sklep zaproponował Ci rekompensatę za zwłokę w realizacji Twojego zlecenia w postaci upustu na zamówiony asortyment. :)

Shinek
komentarz
komentarz (edytowane)

Pani tylko cos wspominala w zeszlym tygodniu zebym zapytal o taka mozliwosc pod innym numerem, zadnym konkretow.

Ale przyznam, ze juz nawet nie poruszalem tego tematu na tym drugim dziale, zapytalem po prostu o karte, a tez nikt nie poruszal tego tematu na lini

Edytowane przez Shinek
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Osobiście chciałbym poruszyć problem z aktualizacją cen ich produktów np. i5 4670k i i5 4690k. (osobiście wolę sklep esc.pl bo do tej pory mnie nie zawiódł)

  • Dobra wypowiedź 1
Shinek
komentarz
komentarz

Przyznam, ze przed chwila napisalem email z zapytaniem o teen rabat:)
Zobaczymy jaki prezent wymysla. Mam tylko, ze nie bedzie to bazowe 1,3% za platnosc gotowka (ktora i tak place:))

To  miło ,że sklep zaproponował Ci rekompensatę za zwłokę w realizacji Twojego zlecenia w postaci upustu na zamówiony asortyment. :)

 

Jakbys byl ciekawy jaki to rabat to juz mowie.

 

7 dni premium do world of tank, jaja o tyle niesamowite, ze jest z defaultu prezent do procesora jaki kupilem:)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Chce odebrac zestaw i zapomniec o tym sklepie:)

Zapomnisz - do pierwszej reklamacji :P

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

dobrze sie zastanow czy chcesz ta karte bo jak narazie to maja kaszane ze sterownikami :/

Shinek
komentarz
komentarz

dostalem 30zł rabatu jakby ktos sie pytal:)


komputer dziala jak nalezy, nie wiem jeszcze jak z temperaturami ale wszystko poki co gra.

Tylko zapomnieli mi Panowie techniczni oddac podkladke pod myszke, ktora byla w bonusie od MSI :)

Gość
komentarz
komentarz

Ta podkładka to była w 1 rzucie tylko podobno .bys musiał zamówic 21 wrzesnia ta karte

Shinek
komentarz
komentarz

zwracam honor w takim razie.

Zaraz zainstaluje jakas gre i zobaczymy jak cewki sie trzymaja.

Gość
komentarz
komentarz

ja naprzyklad jak dotychczas nie mam problemu z cewkami

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.