x-kom hosting

Szukam darmowego serwera ew. innego rozwiazania tej sytuacji

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: szymon130 ,
niejajp
utworzono
utworzono

Witam. Od razu mówie, że jestem laikiem ,jesli nie ten dział to sorry.

 

Mój problem polega na tym,że mam bota. :E  Aby działał musi byc włączony cały czas komp,wiadomo. Teraz szukam rozwiazania,aby ten właśnie program mógł działać 24/7 "w tle"

Popytałem się "znawców" dostałem różne odpowiedzi

 

1)Serwer musisz kupic ,tam postawic ile wlezie windowsów

2)Musisz stworzyć wirtualne maszyny na swoim komputerze wtedy bot będzie działał w tle ale przy włączonym kompie (jesli to podziałałoby to i tak mój komp nie pociągnie dużo takich maszyn)

3) Ktoś jeszcze dodawał ,że musze poszukać choćby na allegro są nie raz promocje ,że pierwszy rok za 2-5 zł (nie wiem za bardzo co miałbym kupic za tyle)

4)Spróbuj "CloudSigma" - odpowiedz czlowieka ktory chyba najbardziej wie o co mi chodzi. Problem w tym ,że nie wiem za bardzo jak postawić tam windowsa no i ja potrzebuję odpalić kilkadziesiąt takich botów,a że każdy musi mieć swój osobny pulpit...Tam się da tylko jeden na tydzień

 

 

Wie ktoś jak rozwiązać tą sprawę najlepiej i (jeśli już trzeba zapłacić ) najtaniej?? :hurra:

szymon130
komentarz
komentarz

1. Nie wyobrażam sobie sumy jaką byś musiał zapłacić za maszynę która uciagnie więcej niż 10 systemów
2. Wirtualnie maszyny na Twoim komputerze - Tak jest mo możliwe np. za pomocą VirtualBoxa - jednak maszyny działają tylko przy uruchomionym komputerze fizycznym.

3. Nie rozumiem kompletnie o co chodzi

4. Serwery w chmurze też nie należą do tanich.

Posiadasz bota, jeżeli chcesz go uruchomić na komputerze który działa 24h wystarczy jeden zwykły VPS (windows?) nie wiem dlaczego akurat windows? i nie wiem co to za bot którego nie da się przeprogranować/ma opcję hostu na Linuxa. Jeżeli musisz mieć odpalone kilka botów (z tego co zrozumiałem z podpunktu 1 na kilka serwerów) wytłumacz mi jaki to ma sens? Czy są to boty powodujące ataki? Jakiego rodzaje są to boty?

Każdy z podpunktów od 1 do 4 nie ma dużego sensu, są to zdania wyrwane z kontekstu i wąpie czy ktokolwiek domyśli się o co ci chodzi.

 

Jeżeli opisujesz problem opisz go dokładnie m.in.:
- co to za rodzaj programu

- po co ci to

- jakie ma wymagania

- czy jest on legalny.

  • Dobra wypowiedź 1
niejajp
komentarz
komentarz

Jeżeli opisujesz probl

Jeżeli opisujesz problem opisz go dokładnie m.in.: - co to za rodzaj programu - po co ci to - jakie ma wymagania - czy jest on legalny.

 

 

Bot - program,który wypełnia za mnie masowo ankiety (oszczedzam czas). Kolejno:odpalasz windowsa,przeglądarke logujesz się na stronę, włączasz bota i mozesz odejść od kompa,on pracuje za ciebie.

Im więcej takich botów wypełnia reklamy/ankiety (multikonta) tym mam wiekszy zysk,wiec im wiecej tym lepiej.

 

Program działa jedynie na windows7 lub nowszym (najlepiej win7 bo na nim go testowałem)

 

tyle o nim wiem

szymon130
komentarz
komentarz

W tym wypadku najlepiej wyjdzie VirtualBox + kilka systemów. (wymaga sporo RAM oraz dobrego procesora). Nic innego nie poradzisz. wyślij link do programu nie wydaje mi się że działa tylko na Windows 7. Prawdopodobnie jest kompatybilny z wszystkimi systemami.

niejajp
komentarz
komentarz

Uwierz mi,że nie jest bo tworzyli go moi koledzy.

 

A nie masz pomysłu na coś w stylu tego cloudsigma?

  • Rekomendowana odpowiedź
szymon130
komentarz
komentarz (edytowane)

Serwery w chmurzą są drogie. Do tego osoba która nie ma o tym pojęcia będzie miała duże trudności w zarządzaniu. Zawsze można spróbować otwierać bot-a przez Wine na Debian 7 wheezy np. Jeśli to nie pomoże to jedynie wirtualne maszyny u siebie na PC co jest bardzo uciążliwe.
p.s. nikt nie da ci serwera za darmo, zwłaszcza Windows gdzie np. Windows 7 którego tak potrzebujesz, wymaga 512mb ram i 1Ghz CPU. Maksymalnie możesz dostać darmowy jeden serwer na Host1 gdzie jego parametry sięgają aż 128m RAM i bardzo niskie CPU. Powodzenia życzę.

Windows 7 to dla mnie poronione środowisko jak na bota. Środowisko graficzne + strona www + bot. Ta mieszanka staje się po prostu bazużyteczna.
Hostował bym u siebie na serwerach, gdyby nie fakt że to bot. Nikt nie będzie ryzykował hostowana bota na serwerach.

Edytowane przez szymon130
  • Dobra wypowiedź 1
niejajp
komentarz
komentarz

Okej,dzieki wielkie . W takim razie moje plany niestety nie wyjdą. No nic spróbuje z dystansem podejść do tego VirtualBoxa ,jesli tak jak mowisz jest to uciazliwe to wgl przestane sie w to bawic

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.