x-kom hosting

Tablet PHILIPS PI2010B1/58

tron23
utworzono
utworzono (edytowane)

jak w temacie kupiłem sobie Tablet PHILIPSPI2010B/58 na pudełku jest tak

Tablet

1.2 GHz Dual Core A9 procesor

4GB Flash

1GB RAM

i tu pytanie:

jaki mam dysk twardy 4GB Flash czy 1GB RAM, bo jak podłączam tablet do kompa to pokazuję mi 0.98 a na pudełku jest tak jak po wyrzej myślałem ze będę mieć 4GB dysk

i jak bym chciał np. podłączyć pendraiwa przez kabel usb do tableta da się tak i oglądac filmy

i co do Internetu można zainstalować jakiś program antywirusowy np. avans 

Edytowane przez tron23

Youki
komentarz
komentarz

1 GB to masz pamięci operacyjnej RAM.

 

Dysk ma pojemność 4 GB, ale część z tego zajmuję system operacyjny, część fabrycznie zainstalowane aplikacje. 

tron23
komentarz
komentarz

a powiedz mi jak podłączam widać tylko 0.98

czy mogę zainstalować antywirusa avasta itp. czy on ma w sobie jakiegoś  

i czy mogę podłączyć sobie kabel ten który dostałem z tabletem jedna strona usb a drugi ten mniejszy i do tego pendrive jako dysk rozumiesz

Youki
komentarz
komentarz

a powiedz mi jak podłączam widać tylko 0.98

Tyle wolnej przestrzeni zostało dla Ciebie na pliki różnego rodzaju. Reszta jest przeznaczona na instalowane aplikacje, czyli to będzie jakieś drugie 1 GB, a resztę wolnej przestrzeni zajmuje system operacyjny. 

 

i czy mogę podłączyć sobie kabel ten który dostałem z tabletem jedna strona usb a drugi ten mniejszy i do tego pendrive jako dysk rozumiesz

Skoro dostałeś taki przewodzik to raczej tablet będzie obsługiwał OTG. 

 

czy mogę zainstalować antywirusa avasta itp. czy on ma w sobie jakiegoś  

Nie ma, i nie ma sensu instalować. Będzie to tylko spowalniać pracę tabletu. 

  • 2 lata później...
rooleze
komentarz
komentarz

Panowie pomóżcie. Tablet zawiesza się na ekranie powitalnym. Reset rekaveri nie pomaga.
Skąd wziąć firmware. Nigdzie nie mogę znaleźć. Potrzebuje pomocy. Napisz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.