x-kom hosting

Jaką grę kupić na X360?

quatium
utworzono
utworzono

Witam.

Mam pytanie, jaką grę polecacie na X360?

Chodzi mi tu o gry akcji i podobne, za gry z goblinami, wróżkami i stworkami z góry dziękuję :P

Po prostu mają być realistyczne.

GTA V mam. Żadnymi FPSami też nie jestem zainteresowany, od tego mam PC.

Myślałem nad Watch_Dogs, jednak mam mieszane uczucia, wszędzie czytam że gra ma słabą grafikę na klocku, a kolega mi powiedział, że jest... nudna? Myślałem jeszcze nad Red Dead Redemption, polecacie?

Pozdrawiam.

inches666
komentarz
komentarz

Red Dead Redemption to GTA z kowbojami, podobno najlepszy sandbox ever, mi się po prostu podobał. Assasin's Creed'y na konsoli wypadają miodnie, zwłaszcza 2 i Brotherhood

  • Dobra wypowiedź 1
quatium
komentarz
komentarz

Dzięki za pomysł z Assasin's Creedem, nigdy w to nie grałem ale może być spoko. Pewnie sobie kupię dwójkę. Red Dead jest droższy, to może w przyszłości zdobędę.

inches666
komentarz
komentarz

Polecam szukać używanych gier na giełdach elektronicznych. Gra na konsolę za np. 40zł, jeśli jakaś Ci się znudzi to wymieniasz za 20zł. Świetny deal, poszukaj u siebie w okolicy takiego czegoś

  • Dobra wypowiedź 1
quatium
komentarz
komentarz

Hmm, nie widzę w Rzeszowie żadnej gieldy elektronicznej :/ Pewnie będę kupował na allegro jakieś używane.

  • 1 miesiąc później...
kuba90
komentarz
komentarz

max payne 3 z gier akcji ale osobiście polecam Forze 3, Forze 4 cudowne wyścigi na xboxa   

Patryczeski
komentarz
komentarz

Ja tak samo jak kolega wyżej, Max Payne i Forza. Nic lepszego chyba nie znajdziesz ;-)

Tapnięte z Xperia Z

  • 4 tygodnie później...
Los_Emilos
komentarz
komentarz

Forza Horizon - czułem przy niej klimat NFS: MW.

TOMASZFIRST
komentarz
komentarz

Dokładnie, przeszedłem Horiziona - POLECAM!
Jak lubisz to LEGO the videogame, super zabawa ;)

quatium
komentarz
komentarz

Dzięki wszystkim, Forze Horizon mam, pomyśle nad reszta propozycji ;)

TOMASZFIRST
komentarz
komentarz

Polecam też:

Grid 2

Rayman Legends 
Diablo III + dodatek 
Wiedzmin 2
Tomb Raider

Wiem że dawny post, ale dzisiaj dorwałem Xbox'a u siostry ;)

quatium
komentarz
komentarz

Ok, dzięki :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.