x-kom hosting

laptop ~2000zl

Krieger
komentarz
komentarz

Różnica w kolorze, większym dysku i 8GB RAM.

unostar
komentarz
komentarz

A nie ma go w innym kolorZe niż srebrny?

Krieger
komentarz
komentarz

Niestety nie

unostar
komentarz
komentarz

Ok dzięki wielkie :)

chyba że znajdzie się coś ciekawszego w cenie do 2300 ale bez systemu .zalezy mi na wydajnosci ,aby obraz z matrycy nie był ziarnisty oraz ładnym wyglądzie :) 

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Trochę drożej wspomniany wcześniej Dell 3537 z i7ulv i trochę mocniejszą kartą. Lepsza jakość wykonania oraz 2 lata gwarancji DND. Opcjonalnie Dell 7537 z i5ulv, 4GB RAM i kartą GT750 DDR5. Lepsza jakość wykonania, najmocniejsza karta w tej cenie, podświetlana klawiatura

Edytowane przez Krieger
unostar
komentarz
komentarz

Ten 7537 nie ma napędu optycznego. Chyba że jakiś Asus, a ten Acer v3 jak u niego z tą matryca?

Krieger
komentarz
komentarz

Przeciętna jak w każdym laptopie w tej cenie

Krieger
komentarz
komentarz

Słabsza specyfikacja, matryca na podobnym poziomie. Wielkich różnic się nie doszukasz, to wszystko to budżetówki

unostar
komentarz
komentarz

Pod jakim względem słabsza?

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

karta GT740 DDR3 64bit

karta GT750 DDR5 128bit 

 

Różnica w wydajności jest sporta. Acer posiada kartę GF840, która jest około 15% wydajniejsza od GT740.

Edytowane przez Krieger
unostar
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy twoim zdaniem lepiej wziąć acer'a i zostawić go na tym hdd i za jakiś czas wymienić na ssd?

Edytowane przez unostar
Krieger
komentarz
komentarz

GT740 to jest lowendowa karta, na której pograsz "na styk" więc GT750 to nie jest wcale mocna karta.

 

Tak swoją drogą to jak często korzystasz z napędu DVD? W dobie dystrybucji cyfrowej oraz pamięci masowej napędy optyczne są coraz rzadziej używane. Sam w ogóle nie używam.

unostar
komentarz
komentarz

no z napędu zdarza się jak narazie jeszcze co jakiś czas korzystać ,poprostu dużo materiałów mam na nich zgromadzonych przez te lata ,i raczej napęd musi być ,nawet w celu wgrania OS

Krieger
komentarz
komentarz

Ja OS wgrywam z pendrive. Płyty poszły w zapomnienie, posiadam HDD zewnętrzny (wychodzi taniej jak płytki) gdzie trzymam wszystkie dane - trwalsze, wygodniejsze, szybsze.

Youki
komentarz
komentarz

Zawsze można dokupić DVD na złącze USB, jakaś alternatywa.

unostar
komentarz
komentarz

Wiem wiem, a duża różnica jest między laptopem z napędem a bez niego?

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Chodzi o wydajność? Między 7537 a asusem/acerem spora.

Edytowane przez Krieger
unostar
komentarz
komentarz

Ja OS wgrywam z pendrive. .

Oryginalny win czy pirat, jeśli oryginał to w jaki sposób?
Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Oryginalny obraz ISO i utworzony bootowalny pendrive np. programem UltraISO lub narzędziem os microsoftu

Edytowane przez Krieger
unostar
komentarz
komentarz

Aha to fajnie, ale chyba jednak zostanę z tym napędem xd to Acer lepszy wybór z tych 2? Na hdd a za jakiś czas zmienić. Na ssd, albo od razu,

unostar
komentarz
komentarz

Aha to fajnie, ale chyba jednak zostanę z tym napędem xd to Acer lepszy wybór z tych 2? Na hdd a za jakiś czas zmienić. Na ssd, albo od razu,

unostar
komentarz
komentarz (edytowane)

Chyba jednak zostanę przy tym napędzie xd teraz tylko kwestia wyboru czy Acer czy Asus , który waszym zdaniem lepszym będzie wyborem na parę lat? Edytowane przez unostar
Krieger
komentarz
komentarz

Jakbyś miał budżet rzędu 4-5k to można mówić o laptopie na PARĘ lat. Stawiałbym na acera ze względu na nie najgorszy serwis

unostar
komentarz
komentarz

Tzn budżet by był tylko po prostu nie chcę inwestować w komputer więcej :)
Zdecydowałem się na tego Acera już zamówiony mam nadzieje że nie będę żałował :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.