x-kom hosting

Smatrfon i dysk ssd za 2000zł

Unitra
utworzono
utworzono (edytowane)

poszukuję takiego smartfona:
- duzy wyswietlacz ale pomimo to żeby telefon był poręczny

-obsluga flasha

-dobra wydajnosc w grach

-jakosc muzyki (nie jestem audiofilem ale śrubokręta fucho nie przeżyje) 

-i zeby się nie ścinał w systemie. no lags have fun. system obojętnie ale przesyłam często bluetoothem a chyba na WP i iOS jest z tym problem prawda? 

Edytowane przez Unitra

Youki
komentarz
komentarz

Nowy czy używki też wchodzą w grę ?

 

Android ? 

robin3d
komentarz
komentarz

Może Google Nexus 5 albo Motorola X?

Unitra
komentarz
komentarz

Raczej wolałbym nówkę, no i solidność też mile widziana. co do systemu to nie wiem, musiałbym zobaczyć sobie telefon. raczej nie będzie problemem dla mnie obsługa tego ale zaznaczam ŻE CZĘSTO WYSYŁAM PILIKI BLUETOOTHEM a chyba z tym np na iOS jest problem dopóki nie złamie się systemu nie wiem jak na WP. 

Youki
komentarz
komentarz

To może Nokia Lumia 925. LTE, przeciętna bateria, bardzo dobry ekranik, do tego solidnie wykonana, system działa stabilnie, można przesyłać pliki przez BT.

Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)

dziwię się, że jeszcze Śliczni Koledzy Użytkownicy nie zaproponowali mi Samsunga? matko bosko, co co to się staneło? :o


a co z SGS3? albo z xperia z, zcośtam? 

Edytowane przez Unitra
robin3d
komentarz
komentarz

a co z SGS3? albo z xperia z, zcośtam? 

 

Oba gorsze od Nexus 5

Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)

a co z s4?
http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-i9505-black-promocja-1269zl-i4594881189.html a nexusa nie ma nawet w Łodzi na allegro, a wolałbym odbiór osobisty.
w media-markcie jest s3 za 900zł, a s3 ma slot karty sd, a lg nexus ma 16GB z czego chyba 12 jest tylko dla użytkownika. 

i czym się rózni s3 od nexus 5? 

Edytowane przez Unitra
robin3d
komentarz
komentarz

i czym się rózni s3 od nexus 5? 

 

+LTE +Aktualizacje +PhotoSphere +lepszy procesor +więcej ramu +lepsza grafika +większa rozdzielczość ekranu

 

dalej? :-)

Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)

Zmiana planów chłopaki. Mam 2000zł, potrzebuje telefon, i dysk SSD do y580 na msata. 128GB na system wystarczy. i da sie przekopiowac istniejaca partycje z system na SSD?  :)\

 

moze s4?

Edytowane przez Unitra
offmyself
komentarz
komentarz

Pomyśl nad HTC one , tylko m7 a nie m8. Miałem, polecam, cudna jakość wykonania, dość dobra bateria, wyświetlacz bardzo dobry, jedyny minus za aparat - jest po prostu znośny i tyle. Dużo lepsza propozycja niż s4.

Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)

http://allegro.pl/htc-one-801n-black-lodz-i4620186302.html
taki? 

już wybaczcie :)

Edytowane przez Unitra
offmyself
komentarz
komentarz

Popraw link


Tak, o ten mi chodziło, tylko broń Boże za taką masakryczną cenę. Ja swojego w stanie idealnym z gwarancją ponad rok , sprzedałem w maju za 1100zł.

Unitra
komentarz
komentarz

rozumiem że ma 32 gb pamięci ? 

offmyself
komentarz
komentarz

Ja miałem akurat 32GB pamięci, ale zdarzają się też wersje 64GB, ale dość rzadko. Nie pamiętam ile dokładnie z tej pamięci jest dostępne, ale ja spokojnie się mieściłem ze wszystkim.


Jeszcze tylko dodam, że kupując ten telefon na Twojej aukcji nie masz gwarancji producenta, ponieważ w przypadku jakiejś naprawy gwarancyjnej producent nie uzna pieczątki jakiegoś pseudo komisu. Najlepiej szukać egzemplarzy, które ktoś kupił w sieci komórkowej i wtedy wszystko jest jasne i pewne.

Youki
komentarz
komentarz

Ja miałem akurat 32GB pamięci,

Jakieś 23-24 GB zostaje.

offmyself
komentarz
komentarz

Z tego co mi świta w pamięci to 27GB najprawdopodobniej, ale na pewno nie 23 czy 24.

Unitra
komentarz
komentarz

czy podałbyś mi link godny zaufania z Łodzi lub okolic? Byłbym wdzięczny, bo nie codziennie rozstaje się z taką sumką. ;) 

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

Wybierz sobie w allegro, odległość np. 50 km od "kod pocztowy" i szukaj.

Podrzuć kilka propozycji to zerknę, ale szukać za Ciebie nie będę.

Edytowane przez offmyself
Unitra
komentarz
komentarz (edytowane)
offmyself
komentarz
komentarz

Nie tylko, że mogą być, ale na pewno będą. Producent nie uznaje sprzedaży telefonu w takich pseudo punktach. Musisz kupić telefon z oficjalnej sieci dystrybucyjnej, czyli sieci komórkowe, sklepy typu Media Markt, Saturn, Media Expert itd. Wtedy masz wszystko pewne. Chcesz ryzykuj, ale pewnie nie chcesz mieć potem problemów. Ja akurat musiałem ze swoim jechać ponad 150km do innego miasta, tam gdzie był kupiony docelowo, gdyż nie miałem podbitej karty gwarancyjnej a musiałem oddać go do naprawy z powodu problemów z aparatem, na szczęście bez problemów wymieniają, bo producent zna "wadę", która u niektórych występuje.

Także musisz:

-mieć oryginalny dowód zakupu (paragon, f/v)

-posiadać wypełnioną kartę gwarancyjną (jeżeli telefon jest z sieci to najlepiej, aby karta gw była podbita w danym miejscu zakupu, np. Plus GSM tego wymaga, inni, nie wiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.