x-kom hosting

nvidia sterowniki windows 8.1

bodinho
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, czy windows 8.1 sam pobiera i aktualizuje sterowniki karty graficznej nvidia ? Czy muszę sam to zrobić ?

Edytowane przez bodinho

slivero
komentarz
komentarz

Najlepiej zrobić to samemu jest to proste i szybkie .

Youki
komentarz
komentarz

Nie pobiera odpowiadając na Twoje pytanie.

bodinho
komentarz
komentarz

A jak najlepiej pobrać sterowniki ? ręcznie ze strony nvidia czy jakoś automatycznie też można, tak by była całkowita zgodność..., bo tam na stronce jest opcja automatycznego wykrywania tylko mi wyskakuję, że niby nie mam javy wgranej i nie może zeskanować...

Youki
komentarz
komentarz

Ze strony Nvidii ręcznie.

bodinho
komentarz
komentarz

Ze strony Nvidii ręcznie.

A czy jak ja posiadam notebooka della to nie powinienem pobierać ze strony della sterowników ?

Youki
komentarz
komentarz

W takim przypadku instaluj ze stronki Della.

bodinho
komentarz
komentarz

W takim przypadku instaluj ze stronki Della.

No ale to wtedy ze stronki nvidii nie mogę, czy to po prostu obojętne jest ? Bo na stronce della skomplikowane to jest.

W ogóle czy te sterowniki aż tak dużo zmieniają, że są potrzebne ?

Youki
komentarz
komentarz

Teoretycznie możesz, ale mogą wystąpić problemy z działaniem sterowników czy też przełączaniem się kart. 

bodinho
komentarz
komentarz

Ja nie potrafię tego ogarnąć na stronce della. Zostawię chyba tak jak jest...

Youki
komentarz
komentarz

A czego dokładnie nie potrafisz ogarnąć ? 

bodinho
komentarz
komentarz (edytowane)

A czego dokładnie nie potrafisz ogarnąć ? 

No znaleźć, niby znalazłem ale są to inne stery niż na stronce nvidi.

 

Takie dwa znalazło do mojego modelu:

Intel HD Graphics 4000/5000 Driver Wyświetl szczegóły
Video_Driver_WX14C_WN_10.18.10.3574_A03.EXE | Update Package for Microsoft® Windows® (155 MB)
Karta graficzna |
Data wydania: 04 lip 2014
| Ostatnia aktualizacja: 04 lip 2014
| Zalecane
Wersja 10.18.10.3574,A03
 

 
nVIDIA GeForce 750M Media Accelerator HD Driver Wyświetl szczegóły
Video_Driver_9WHKF_WN_9.18.13.3165_A02.EXE | Update Package for Microsoft® Windows® (285 MB)
Karta graficzna |
Data wydania: 24 lut 2014
| Ostatnia aktualizacja: 24 lut 2014
| Zalecane
Wersja 9.18.13.3165,A02
 
Edytowane przez bodinho
Youki
komentarz
komentarz

  nVIDIA GeForce 750M Media Accelerator HD Driver Wyświetl szczegóły Video_Driver_9WHKF_WN_9.18.13.3165_A02.EXE | Update Package for Microsoft® Windows® (285 MB) Karta graficzna | Data wydania: 24 lut 2014 | Ostatnia aktualizacja: 24 lut 2014 | Zalecane Wersja 9.18.13.3165,A02

To są te. 

bodinho
komentarz
komentarz (edytowane)

Aha ok dzięki, ale jak wchodzę w kartę graficzna w ustawieniach i rodzaj sterownika to tam jest napisany numer sterownika taki jaki jest do pobrania z tym, że na końcu jest jeszcze A02. A znowu te drugie to też chyba są potrzebne bo ja mam też Intel HD Graphics Family. Więc nie wiem teraz czy ja już mam wgrane te stery czy nie...sory za zawracanie gitary tak długie

Edytowane przez bodinho
Youki
komentarz
komentarz

Raczej masz wgrane, ewentualnie zobacz czy w menedżerze urządzeń nie masz jakiegoś żółtego wykrzyknika.

bodinho
komentarz
komentarz (edytowane)

Żadnego wykrzyknika nie ma, więc wgrane wszystko, tylko pytanie czy to są  starsze czy te same? Bo numery te same co na stronce della...

Tylko przy sterowniku Intel Family jest inny numer 10.18.10.3412, a w pliku do pobrania 10.18.10.3574.

Ja chyba odpuszczę wgrywanie tych sterowników bo wszystko i tak śmiga, może później pojawią się jakieś nowsze stery na stronce della to wtedy zobaczymy.

Edytowane przez bodinho
Youki
komentarz
komentarz

To te same.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.