x-kom hosting

Jak zrobić 3 wirtualny monitor ?

#include
utworzono
utworzono (edytowane)

Siemanko :D

Mam taki pomysł żeby dołączyć do głównego monitora FHD, drugi 1280x1024 i mieć rozszerzone pole widzenia (np. w grach) po lewej stronie :E . (aha i nie pytajcie po co bo i tak nie dostaniecie trafnej odpowiedzi :E ) Tylko, że niestety obraz mi się brzydko rozciąga. Wiem, że gdyby były 3 monitory to by było ok, ale mam tylko 2 więc.. czy nie dało by się dołączyć 3-go wirtualnego monitora ? PC generowało by dla niego obraz tak jakby był ale tak naprawdę by nie istniał, a obraz w miarę dobrze się rozkładał (tzn. celownik na środku głównego i lewe, rozszerzone pole widzenia 2 monitorze. Jest do tego jakaś specjalna aplikacja? - byłbym mega wdzięczny za odpowiedzi, a zwłaszcza linki do tutków/programów :D

 

Chcę zrobić prowizorkę ala to..

1595348500_1364937926.jpg

Edytowane przez #include

inches666
komentarz
komentarz

Są aplikacje robiące z tabletu/telefonu z androidem/ios dodatkowy monitor. Wtedy ułożyłbyś go w ustawieniach po prawej i wszystko by się centrowało. Spróbuj jeśli masz coś z androidem. A sam dodam że granie nie jest zbyt komfortowe w takim układzie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.