x-kom hosting

Problem z Zune, ważne

magicznykrzysztof123
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z programem Zune, do synchronizacji telefonu z komputerem, było mało miejsca na dysku C, dlatego przeniosłam program z calą jego zawartością na dysk D i od tego czasu wyswietla sie, ze jest powazny błąd i należy zainstalowac od nowa, cala zawartosc pozostala w programie, ale nie da sie z niego korzystac, dodawac nic nowego na telefon i w drugą stronę, bo Zune łączy się przez kabel, chcialam odinstalowac i zainstalowac na nowo, jednak nie da się w żaden spoób, proszę o pomoc

 

Pozatym chciałabym wiedziec jak dziala ten program, np jesli usune zdjecie z telefonu jest ono dalej na komputerze, dzieki temu programowi, nie wiem czy zdjecia robione ostatnio mimo bledu, ale podlaczonego telefonu mogly sie jakos dostac do tego programu i ich nie widzę?

Youki
komentarz
komentarz

Nie możesz usunać poprzez Panel sterowania tak ? 

 

Pozatym chciałabym wiedziec jak dziala ten program, np jesli usune zdjecie z telefonu jest ono dalej na komputerze,

Jeśli masz włączoną w tym programie kopie zapasową na komputerze to tak. 

magicznykrzysztof123
komentarz
komentarz

nie da się usunąć, usunęłam niby przez panel sterowania, ale dalej jest i na C i na D, zainstalowalam od nowa, jako aktualizację i też nic, cały czas tylko kod błędu

 

a czy jeśli dzisiaj zrobiłam jakies zdjęcia, podłaczyłam telefon do komputera i błędnego oprogramowania czy zdjęcia te mogły się przegrać tam?

Youki
komentarz
komentarz

To usuń z C i D ręcznie.

Jaki dokładnie kod błędu ? 

 

błędnego oprogramowania czy zdjęcia te mogły się przegrać tam?

Raczej nie, ale możesz sprawdzić. Domyślnie jest to w katalogu Obrazy i tam jest folder Z aparatu.

magicznykrzysztof123
komentarz
komentarz

dzieki za pomoc, ale czy takie reczne usuniecie usunie je na zawsze trwale, wszystko tak ze nie zostanie slad i bede mogla instalowac od nowa?

 

i jeszcze jedno pytanie, ostatnie :P czy jesli usunę zdjęcie zaraz po zrobieniu i podłączę telefon do komputera do działającego (lub nie) programu to czy ono tam bedzie? mimo ze je usunelam z telefonu?


kod bledu C1010003 (80040154)

Youki
komentarz
komentarz

Jak uruchomisz program to domyślnie masz ustawione, żeby zdjęcie przesłało się na PC.

 

Będziesz mogła raczej.

magicznykrzysztof123
komentarz
komentarz

no tak, ale teraz kiedy jest zepsuty, nie da sie tych zdjec przeslac, niewazne czy usunietych czy nie 

dzięki za pomoc! :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.