x-kom hosting

Instalacja systemu się przerywa

kalikali
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, więc tak, moja historia wygląda następująco.

 

Grałem w League of Legends, straciłem serie do Silver 5 (mało ważne), ale po meczu uderzyłem pięścią w laptopa, poczym minęło kilka minut i chciałem odpalić kilka programów takich jak Skype, Opera, TeamSpeak 3.

Laptop się całkowicie zaciął, okna żadne nie działały, tylko ikony na pulpicie.

 

Wyłączyłem go, po włączeniu już musiałem dać płytę z boot.

 

Wrzuciłem System WinXP na płycie, instaluje go, format na maxa, usunąłem partycje i zrobiłem nowe, zacząłem instalacje.

Format się kończy, dochodzi do konfiguracji systemu, po czym przechodzi na Ponowne uruchomienie komputera, wtedy już się wyłącza i znowu muszę naciskać klawisz by odpalić płyte, a instalator instaluje WinXP od nowa, jedynie co to Partycje które utworzyłem przy instalacji wcześniej są zachowane.

 

Dodam jeszcze, że próbowałem zainstalować jeszcze Win7, zatem tam przy etapie Zakończenie instalacji, po 4h, stwierdziłem, że chyba coś nie działa... Wziąłem się za XP.

 

Więc słucham, co mogę zrobić, żeby odzyskać swój komputer? :(


Pomoże ktoś? :|

Edytowane przez kalikali

xmouse
komentarz
komentarz

Jeżeli masz taką możliwość, to na pierwszy rzut wrzuciłbym inny dysk i sprawdził czy sprzęt będzie działał bez większych problemów. Być może przez uderzenie uszkodziłeś swój dysk, lub inny podzespół.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.