x-kom hosting

Które pamięci ram lepsze 2x4GB

539
komentarz
komentarz

r102 piękny post ;) Oby okazał się przydatny (chociaż ja nie wiem o czym ten temat jest tak naprawdę) dla autora.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dołóż bliźniaczą kość do PC, wymień pastę, aby uniknąć problemów sformatuj PC (przy okazji pozbędziesz się nagromadzonego syfu).

Jeszcze zapytam jaki masz zasilacz ?

539
komentarz
komentarz

Jeszcze zapytam jaki masz zasilacz ?

No tak ..koniecznie. Tego jeszcze nie omawialiście w temacie " które pamięci ram lepsze 2X4GB"  ;)

morkla
komentarz
komentarz

zasilacz 440w delta

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Oj czepiasz się chcę tylko pomóc.

Poza tym zasilacz dostarcza również prąd elektryczny do kości pamięci ram :D

539
komentarz
komentarz

Szlachetne ,że chcesz pomóc. Ja też,dlatego włożyłem wysiłek by zamieścić w pierwszym poście tematu  komplet informacji o modułach ram jakich używam ;) Więc razem chcemy pomóc, zresztą jak wszyscy na forum.

Może zmieńcie temat wątku na inny:)

 

No i polecam w momencie gdy autor dojdzie do wniosku , iż będzie zmieniał pastę an chłodzeniu CPU , aby to zrobić rzetelnie.

Autorze , jeżeli nie czujesz się na siłach , aby samodzielnie dokonywać takich czynności powinieneś oddać komputer do serwisu.

Przy okazji możesz poczytać ciekawy test/artykuł,

Być może okaże się pomocny w wyborze pasty:

http://chlodzenie.net/reviews/wielki-test-past-termoprzewodzacych-odslona-druga/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.