x-kom hosting

Wirus istartsurf a system Windows 7 Ultimate

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gość ,
Ola1285
utworzono
utworzono

Witam serdecznie :)

 

Parę dni temu ściągając coś z neta automatycznie ściągnęłam wirusa istartsurf.... Postanowiłam, że z jego usunięciem poradzę sobie sama ;), tzn. bez wiezienia laptopa do kuzyna, który jest naszym rodzinnym informatykiem ....

Poczytałam, poczytałam i widzę, że raczej bez pomocy kogoś  z zewnątrz nie poradzę sobie sama :(

 

W mojej Mozzili automatycznie otwierała się strona startowa z istartsurf,  udało mi się to zmienić, jednak przy otwieraniuu kolejnych kart ten problem jest nadal. Do tego zaczęły mi wyskakiwać reklamy, które strasznie zamulają i ciężko jest je powyłączać...

 

Jeśli wiecie jak mi pomóc - proszę o rady :)

 

P.S. Jestem "normalnym" użytkownikiem komputera, żadnym informatykiem :mur:  Czy dam sobie z  tym radę z waszą pomocą, czy jednak muszę udać się do kogoś bardzie biegłego (niż ja) w tych sprawach?

 

 

Ola1285
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki śliczne!! :)))))

 

Udało się :) Nowe karty otwierają się puste... ale reklamy nadal wyskakują :sorry:

 

Jeszcze jedno pytanie: czy dzięki temu Malwarebytes usunęłam tego wirusa?

Ola1285
komentarz
komentarz

Hitmanpro przeskanował wszystkie dyski, znalazł kilka zagrożeń i usunął je :)

 

Nie chcę zmieniać przeglądarki, więc może znasz sposób na blokowanie reklam w Mozilli? :prosi:

Ola1285
komentarz
komentarz

Wszystko się udało :) :) :) Ślicznie dziękuję :D

Gość
komentarz
komentarz

Nie ma za co :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.