x-kom hosting

3 tablety, który wybrać?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Youki ,
Damieen
utworzono
utworzono

Witam

 

Mam w pracy do wyboru trzy tablety z których mam wybrać jeden. Jako użytkownik PCta nie jestem zwolennikiem tego typu "zminiaturyzowanych" urządzeń więc zwracam się z prośbą o szczerą poradę.

 

1 tablet: 

Lenovo A10-70 Tablet, Quad-core Processor, Android, 10.1", Wi-Fi, 16GB, Midnight Blue

 

2 tablet:

Lenovo A8-50 Tablet, Quad-core Processor, Android, 8", Wi-Fi & 3G, 16GB Midnight Blue

 

3 tablet:

Lenovo Yoga Tablet 8, Quad-core Processor, Android, 8", Wi-Fi, 16GB, Silver

 

Z góry dzięki.

 

  • Rekomendowana odpowiedź
Youki
komentarz
komentarz

Za darmo masz wybór czy jak ? :) 

 

Do czego ma Ci głównie służyć ?

Potrzebujesz 3G czy tylko używać go będziesz w miejscach, gdzie Wi-Fi jest non stop ? 

Damieen
komentarz
komentarz

Mam za free do wyboru. Zalezy mi głownnie na opnii ktory z tych 3 jest najlepszym wyborem.

Youki
komentarz
komentarz

To zależy od Twoich preferencji.

 

Do czego ma Ci głównie służyć ? Potrzebujesz 3G czy tylko używać go będziesz w miejscach, gdzie Wi-Fi jest non stop ? 
Damieen
komentarz
komentarz

 

Potrzebujesz 3G czy tylko używać go będziesz w miejscach, gdzie Wi-Fi jest non stop ? 

 

No w zasadzie to pytanie rozwiązało moje wątpliwości. 

Youki
komentarz
komentarz
Lenovo A8-50 Tablet, Quad-core Processor, Android, 8", Wi-Fi & 3G, 16GB Midnight Blue

Czyli zapewne wybór padł na tego ? 

Damieen
komentarz
komentarz

Dokładnie.

Youki
komentarz
komentarz

Wszelkie spostrzeżenia, wrażenia z użytkowania mile widziane. :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.