x-kom hosting

Ubuntu Problem

Mesajah
utworzono
utworzono

Nagrałem sobie najnowsze ubuntu na pendrive za pomoca rufusa wszystko idzie na poczatku dobrze z instalacja a po pare minutach komputer sie sam wylacza i juz nie wlacza i trzeba od nowa instalowac.

Miałem też problem z windowsem podobny nagrałem na pendraka przez rufusa gdy konczyla sie instalacja i byl restart na konfiguracje to musialem wyjac pendrive bo wczytywało znow od nowa instalację proszę o pomoc.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Na komputerze jest zainstalowany system ? Jeśli tak to czy on dobrze działa ?

Mesajah
komentarz
komentarz

Jest windows 7 czasami wyskakuje bluescreen jak jest przeciążony ale ostatnio nie wyskoczył.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację komputera oraz zrób godzinne testy CPU i GPU programem OCCT i daj zrzuty ekranu.

Mesajah
komentarz
komentarz (edytowane)

Komputer : 

 

Procesor - intel pentium G2020

Karta Graficzna - Radeon hd 7770 gigabyte

Zasilacz - Aerocool VP-450

Ram : 4gb hyperx 2x2 

Płyta główna : MSI B75MA-E33 (cos bios szfankuje rozlewa sie jak wchodzę)

Dysk twardy : WD Blue WD5000AAKX 500 gb sata 3 

 

Edytowane przez sou
arkadiusz97
komentarz
komentarz

(cos bios szfankuje rozlewa sie jak wchodzę)

Co to konkretnie oznacza ? Wrzuć film z tym szwankowaniem biosu i zresetuj BIOS wyciągając baterię na godzinę.

Mesajah
komentarz
komentarz (edytowane)

Już się nie rozlewa napisy sie wczesniej rozlewaly a teraz patrze ze jest jakis nowy bios bo robiłem aktualizacje programem więc wszystko jest już git.

Tylko teraz z tym ubuntu problem i jaka rada po zobaczeniu z OCCT ?

Edytowane przez sou
arkadiusz97
komentarz
komentarz

Dałeś dwa foldery z wynikami. W każdym z tych folderów wyniki są inne. Robiłeś dwa testy jeden po drugim czy jak ?

Mesajah
komentarz
komentarz

Zrobiłem test cpu a potem gpu

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Zrób test GPU bez tego radeona, tylko na zintegrowanej grafice.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.