x-kom hosting

Problem z zasilaczem w nowo złożonym komputerze

zbylubeatz
utworzono
utworzono

Witam, jakiś czas temu złożyłem komputer:

płyta główna - gigabyte z77x-d3h
procesor - intel core i5 3570
karta graficzna - asus radeon hd 7790 directcu II oc 1gb
ram - kingston hyperx 2x4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9
dysk ssd - samsung 840 pro 256gb
dysk hdd - wd red 1tb

Kupiłem zasilacz SilentiumPC Deus G1 600 W i od razu po włączeniu komputera zaczyna on "cykać", ale jak podłączę zasilacz OCZ ModXStream-Pro 500W, to nic się nie dzieje. Ciekawe jest to, że jak podłączyłem Deusa do starego kompa (Asrock m3a770de + AMD Athlon II X4 640), to nic się nie dzieje. HELP! Co może być przyczyną tego "cykania"? Specjalnie kupiłem ten zasilacz, bo jest mocniejszy, a tu nici.

Gość
komentarz
komentarz

to nic się nie dzieje

tzn?

włączeniu komputera zaczyna on "cykać",

tzn?

zbylubeatz
komentarz
komentarz

przy OCZ normalnie działa, uruchamia się / przy Deusie słychać cykanie w zasilaczu, wiatraki chodzą i nic więcej

Gość
komentarz
komentarz

przy Deusie słychać cykanie w zasilaczu, wiatraki chodzą i nic więcej

a z innym komputerem działa?

zbylubeatz
komentarz
komentarz

Ciekawe jest to, że jak podłączyłem Deusa do starego kompa (Asrock m3a770de + AMD Athlon II X4 640), to nic się nie dzieje.

tak, z innym komputerem działa

Gość
komentarz
komentarz

Deus jest niekompatybilny z twoją płyta główna .Było ok 8-10 tematów na róznych forachIT .Powiekszyłeś statystyke .Peszek :P

zbylubeatz
komentarz
komentarz

Jest niekompatybilny, bo można to sprawdzić i jest oficjalne info, czy jest to jakiś efekt uboczny?

Gość
komentarz
komentarz

Efekt jest taki jak pisałem .Jak przekopiesz internet to znajdizesz pare tematów głównie z s775

zbylubeatz
komentarz
komentarz

no właśnie szukam i szukam i nie mogę znaleźć :/ mógłbyś podać jakiś link? szukałem w google, ale niczego konkretnego nie znalazło

zbylubeatz
komentarz
komentarz

dzięki :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.