x-kom hosting

Windows 8.1 a office 2007

bodinho
utworzono
utworzono

Dzień dobry, posiadam oryginalnego windowsa 8.1 i chciałbym wgrać Offica 2007 Enterprice nie orginalnego. W związku z tym mam pytanie czy nie będzie problemów z aktualizacją systemu jeżeli będę posiadał nie orginalnego offica ?

W jaki "tani" sposób mogę wgrać oryginalnego offica ?

Youki
komentarz
komentarz

W jaki "tani" sposób mogę wgrać oryginalnego offica ?

Możesz korzystać z wersji TRIAL.

bodinho
komentarz
komentarz

Możesz korzystać z wersji TRIAL.

No, ale to wtedy na ileś dni tak ? I skąd najlepiej pobrać ?

A czy można pójść do salonu komputerowego, żeby zainstalowali mi offica za małą zapłatą ?

Youki
komentarz
komentarz

Tak. 

 

Za małą opłatą to Ci mogą zainstalować wersję TRIAL, przecież nikt Ci nie sprzeda licencji za kilka złoty. 

bodinho
komentarz
komentarz

Tak. 

 

Za małą opłatą to Ci mogą zainstalować wersję TRIAL, przecież nikt Ci nie sprzeda licencji za kilka złoty. 

To Wy wszyscy kupowaliście offica za pare stów ? Jak można to obejść, bo mi w zasadzie potrzebny jest tylko word no i ppt...

Youki
komentarz
komentarz

Piractwa na forum nie popieramy, więc odpowiedzi nie dostaniesz.

bodinho
komentarz
komentarz

Piractwa na forum nie popieramy, więc odpowiedzi nie dostaniesz.

A kto tu mówi o piractwie, sam się zastanawiam nad kupnem offica 07 za 160zł, no ale piszę na forum bo chciałem się dowiedzieć czy może jest jakieś inne, tańsze rozwiązanie.

Youki
komentarz
komentarz

Tańsze rozwiązanie zostało podane wyżej.

 

Poza tym z tego co wiem to dla jednego użytkownika taniej kupisz licencję na 2013 

Krystian0
komentarz
komentarz

Są tańsze rozwiązania (~50zł za instalacje) :D

MS Office 2013 ;)

bodinho
komentarz
komentarz

Są tańsze rozwiązania (~50zł za instalacje) :D

MS Office 2013 ;)

Tzn ?

  • 2 miesiące później...
Gość
komentarz
komentarz

Nie zadawaj durnego pytania,zainstalują pirata i jeszcze za to skasują.

r102
komentarz
komentarz

Ale są przecie darmowe pakiety biurowe, np sztandarowy OpenOffice /obecna nazwa chyba Apache OpenOffice

 

o takiej samej użyteczności jak Billowe /przynajmniej dla mnie użytkownika amatora czyli jakiś tekst,

tabelki itp...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.