x-kom hosting

Używany laptop do 1500 do WoTa.

piratonidas
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Mam 1500 zł na laptopa 15'-17', który będzie głównie służył do normalnego użytkowania + granie w World of Tanks. Przejrzałem allegro, tablice i już mi się pomieszało wszystko w głowie. Polecilibyście jakiś konkretny model ew. podrzucili link do aukcji?

Pozdrawiam.

Edytowane przez piratonidas

Jaro070
komentarz
komentarz

Z licencją na Windows czy bez systemu?

LWG
komentarz
komentarz

na najwyższych i tak nie pograsz :) 

piratonidas
komentarz
komentarz

na najwyższych i tak nie pograsz :)

może być bez systemu :) o najwyższych nawet nie marzyłem.

Krieger
komentarz
komentarz

Kupowanie Pavilliona DV6 to jak wchodzenie na pole minowe. Z resztą na tej karcie nie pogra w WoT-a

Gość
komentarz
komentarz

Cóż żaden złom laptopowy nie nadaje się do grania w tej kasie .Jedynie złomy po 4000 tyś są jako tako by odpalić tą grę na niskich .Dlatego dziwi kupowanie czegoś o nazwie laptop na siłę do grania

piratonidas
komentarz
komentarz

Cóż żaden złom laptopowy nie nadaje się do grania w tej kasie .Jedynie złomy po 4000 tyś są jako tako by odpalić tą grę na niskich .Dlatego dziwi kupowanie czegoś o nazwie laptop na siłę do grania

otóż kolego dizingof niestety się mylisz, WoT na lenovo g510 chodzi na 50-70 klatkach na niskich ustawieniach, także jak najbardziej da się pograć :) widzę, że nie znajdę pomocy - no nic, poszukam sam.

Pozdrawiam.

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Aby odpalić tą grę na niskich nie potrzeba laptopa za 4k. Wystarczy i3 (wysokotaktowany ze w wględu, że ta gra wykorzystuje tylko 1 rdzeń) oraz karta pokroju GT740/HD8750. 

 

@up czyli np. G510 :)

Edytowane przez Krieger
Gość
komentarz
komentarz

O jednym rdzeniu to w grze WOT to można bajki opowiadać jako wieczorynkę na teraz po aktualizacjach .Prosty przykład FX 6350 + GTX 660 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8ef0cb6297f8cd5c.html Monitor 1440x900 i ustawienia max bez bzdetów typu trawa w trybie snajperskim i ślady orez efekty gąsienic

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)
Tak jest obsługa więcej niż 1 rdzenia od 9.0 ale silnik gry i tak jest na jednym, więc guzik to daje. Obecnie jest tak, że obciążenie jest ROZŁOŻONE na kilka rdzeni ale to nie ma nic wspólnego z wielordzeniowością. U Ciebie widać, że 2 fizyczne rdzenie (które posiadają FPU) mają rozłożone obciążenie po równo a w tle działa sobie jeden wątek logiczny. Gdyby gra obsługiwała wielordzeniowość to byś nie miał marnych 35fps.
Edytowane przez Krieger
Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Cudowna wielordzeniowość. Intel ma po prostu wydajniejszy rdzeń dlatego przekłada się na wyższą wydajność. Silnik WoT nie ma NIC wspołnego z obsługą wielordzeniowości. Ta gra ma archaiczny silnik i pomóc mu może jedynie przepisanie od zera. 

 

Zresztą Twój screen z i7 tylko potwierdził to co napisałem :)

 

Temat się tyczy taniego laptopa do WoT-a i w tym wypadku lepiej postawić na mocny rdzeń (Pentium wysoko taktowany lub i3) oraz jak najlepsze GPU. 

Edytowane przez Krieger
Gość
komentarz
komentarz

Ja grywam w tą grę tylko podczas testów bo na co dzień to szkoda czasu na tą ruską beznadziejność .Teraz to wszystko jest w niej ustawione i traci sens granie bo i tak gra losuje co chce .Podpowiadam tylko czasem bratankowi co ma robić lub kupować .Jako były czołgista T-55 AM Merida i T-72 mam o niej zdanie jako o kompletnym krapie oderwanym kompletnie od rzeczywistości z ustawionym wynikiem nim zaczniemy grać

Krieger
komentarz
komentarz

Trudno się z tym nie zgodzić :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.