x-kom hosting

Czy ten zasilacz jest dobry?

rafalluz
komentarz
komentarz

Jest to bardzo głośna i mało sprawna jednostka.

 

Recenzja modelu 600W:

http://pccentre.pl/article/show/aerocool-strike-x-600w/id=17721

 

Wolałbym Thermaltake Smart SE 530W w podobnej cenie.

romo17
komentarz
komentarz (edytowane)

A dałbyś radę znaleźć pod tym linkiem: http://allegro.pl/zasilacze-typu-atx-4561?buyUsed=1&price_to=200&price_enabled=1&a_text_i&a_text_i jakiś dobry zasilacz? Musi on mieć 500W+ bo inaczej nie udźwignie karty graficznej, no i zaznaczyłem opcje używane bo cena nie może przekroczyć 200 zł a dobrego, nowego zasilacza za tyle nie kupie.

Edytowane przez romo17
Youki
komentarz
komentarz

A jaką masz kartę graficzną ? 

 

Wartości podawane przez producentów jeśli chodzi o karty graficzne są na wyrost. 

Gerlath
komentarz
komentarz

Po pierwsze jak napisał Youki podaj podzespoły komputera. Po drugie za 200zł można już kupić nowy i porządny zasilacz.

Jest co najmniej kilka porządnych konstrukcji w tej cenie- pytanie czego oczekujesz od zasilacza.

romo17
komentarz
komentarz

Karta graficzna: SAPPHIRE HD 7870 2GB GDDR5 XT

Procesor: jeszcze nie mam, ale będzie na pewno Intel Core I5.

Pamięć RAM: 2x4 GB Patriot 2133MHz

Płyte główną już podawałem.

 

Oprócz tego w odbudowie mam zamontowane 2 duże wiatraki więc też troche trzeba doliczyć Watów za nie...

Od zasilacza oczekuje, żeby przepracował przynajmniej te 2 lata (oczywiście chciałbym więcej, ale 2 lata to takie minimum), żeby był dobrej firmy, bo wiadomo- jak zasilacz będzie markowy to większa szansa, że uciągnie mi to wszystko. Najlepiej też, żeby był modularny, bo wtedy bym miał pożądek z kablami, ale nie musi być to jakoś sobie tym pozarządzam i będzie git.

Youki
komentarz
komentarz

Thermaltake Smart SE 530W

Spokojnie z zapasem wystarczy do tej konfiguracji, jest modularny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.