x-kom hosting

Laptop do 2000 zł dla studenta

kuba95
komentarz
komentarz

Może nie tyle do gier co do codziennego użytkowania. Czasami lubię pograć ale bez szału. Wiem, że za taką kwotę nie znajdzie się laptopa, który ma 17 cali Full HD i do tego dobre podzespoły. Chyba zdecyduje się na tego Lenovo z HD+ i i5. Podoba mi się taki multimedialny sprzęt bo prezentuje się naprawdę super jeśli chodzi o wygląd. I jeszcze jedno takie mam pytanie: aż tak tragicznie będzie wyglądała wydajność w grach z matrycą HD+ i tym procesorem i5? Nie będzie dało się grać w gry z poprzednich lat na średnich?

Krieger
komentarz
komentarz

Nie patrz na procesor bo między i3 a i5 nie ma dużej różnicy. W grach istotniejsza jest karta graficzna. GT745 jest optymalna do 1366x768 a nie do HD+

Youki
komentarz
komentarz

Będzie się dało, mowa o najnowszych produkcjach.

kuba95
komentarz
komentarz

Nie jestem zbyt wymagający jeśli chodzi o gry. Traktuję je raczej jako rozrywkę a nie podstawową czynność wykonywaną w każdej wolnej chwili. Mam nadzieję, że jeżeli ostatecznie zdecyduję się na tego Lenovo z HD+ to będę mógł swobodnie pograć w Fife 15 :D

Krieger
komentarz
komentarz

Fifa 15 jeszcze nie wyszła więc nikt Ci nie zagwarantuje, że swobodnie pograsz :P

kuba95
komentarz
komentarz

Hahaha no właśnie, tak czy siak myślę że owy produkt sobie z nią poradzi ;)

kuba95
komentarz
komentarz

Słuchajcie Panowie, jest taka sprawa: mam okazję bardzo tanio kupić nowy laptop Acer Aspire v3-772G z procesorem i5 i kartą graficzną gtx760m oraz matrycą Full HD 17 cali. Warto go brać?

Krieger
komentarz
komentarz

Tanio czyli ile?

kuba95
komentarz
komentarz

No możecie się zdziwić (w sumie ja też się dziwię) ale za 2400 plus przesyłka

Gość
komentarz
komentarz

Warto ;) jeśli w tej cenie nówka w takiej konfiguracji

Krieger
komentarz
komentarz

Jeśli nie przeszkadza Ci matryca 17,3" to warto

kuba95
komentarz
komentarz

Ok, bo do godziny 18 mam dać znać dla gościa czy go biorę. A wiecie ile może mniej więcej kosztować wysyłka kurierem takiego laptopa? Laptop pochodzi z sąsiedniego województwa, mniej niż 100 km.

Krieger
komentarz
komentarz

15-20zł. Odległość nie ma znaczenia o ile jest na terenie polski

kuba95
komentarz
komentarz

Ooo to super, wielkie dzięki za odpowiedź ;)

kuba95
komentarz
komentarz

Niestety, ale nie kupiłem tego Acera... Mówi się trudno :D Ostatnio znalazłem taką fajną alternatywę dla tego popularnego Z710, a mianowicie Dell Inspiron 5737 z i5-4200U i Radeonem HD 8870 za 2397zł. Co o nim sądzicie? Jak prezentuje się jakość dźwięku głośników w nim zamontowanych? ;) Bo jeżeli o Lenovo to głośniki ma co najmniej bardzo dobre, przynajmniej tak mi się wydaje :D O wydajność w grach już nie pytam bo wiem czego mogę się spodziewać :p

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Chodzi o tego Della 7537? Na plus mocna grafika (wydajniejsza od GT750) ale procesor o wydajności zwykłego i3. Głośniki szału nie robią, jest to standard pakowany do laptopów. Plusem oczywiście gwarancja domowej naprawy. Wersja z i7 ulv już sporo droższa (2800zł)

Edytowane przez Krieger
Youki
komentarz
komentarz

Szału nie ma, dość przeciętnie grają.

kuba95
komentarz
komentarz

Tak, o tego właśnie mi chodzi. A jakieś porównanie z głośnikami z710?

Krieger
komentarz
komentarz

Nie ma jako takiego porównania. Z710 gra po prostu lepiej jak na laptopa. Z prawdziwym audio i tak ma to niewiele wspólnego. 

kuba95
komentarz
komentarz

No cóż, jeżeli go kupię to zobaczymy jak z dźwiękiem. Mam nadzieję, że nie będę miał większych powodów do narzekań... :D Jeżeli będę miał jeszcze jakieś pytania do odezwę się do Was, bo szczerze mówiąc jak dla mnie jesteście najlepszym forum komputerowym jakie znam ;) Kiedy bym nie napisał, to praktycznie od razu uzyskuję odpowiedź :) Pozdrawiam! ;)

Tur3k
komentarz
komentarz

Krieger i Gajwer tu chyba etaty maja. :D

kuba95
komentarz
komentarz

Mam takie pytanko: duża jest różnica jeśli chodzi o wydajność w grach między i5-4200U a i7-4500U? 

Youki
komentarz
komentarz

To zależy w jakich zastosowaniach, ale dużej nie będzie.

kuba95
komentarz
komentarz

Tak jak napisałem, chodzi mi o gry. Bo wiem że w codziennym użytkowaniu różnicy nie odczuję

kuba95
komentarz
komentarz

Jakie dokumenty powinienem otrzymać gdy kupiłem laptopa Dell 5737? Chodzi mi o dokumenty, które są potrzebne do uznania gwarancji. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.