x-kom hosting

Słuchawki komunikacyjne głośniki dzwiękowe.

Faldhor
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym ustawić sobie tak, żeby słuchawki działały jako urządzenie komunikacyjne czyli rozmowy z ts\a/skype były na słuchawkach, a muzyka ze spotify leciała przez głośniki.Kiedyś kumpel gadał jak to ustawić ale zapomniałem :/ Mam widnowsa 7.

inches666
komentarz
komentarz

Słuchawki ustawiasz jako domyślne urządzenie komunikacyjne a głośniki jako urządzenie domyślne. Tyle że na mikrofonie będzie chaos

Faldhor
komentarz
komentarz

Głownie chodziło mi o to jak to zrobić :D  Chaos na mikro. W jakim sensie ? Inni będą słyszeć jakieś szumy czy jak ?

inches666
komentarz
komentarz

Inni będą słyszeć to co z głośników. Wchodzisz w Panel Sterowania/Sprzęt i Dźwięk/Dźwięk, w urządzeniach do odtwarzania znajdujesz słuchawki i głośniki i ustawiasz słuchawki jako domyślne urządzenie telekomunikacyjne a głośniki jako domyślne. Obawiam się że ta sztuczka działa tylko jeśli słuchawki masz na USB

Faldhor
komentarz
komentarz

Mam na jacka i jak podłączam słuchawki to w urządzeniach do odtwarzania są tylko głośniki i słuchawek nawet tam nie ma ;d

inches666
komentarz
komentarz

No właśnie, musiałbyś mieć podłączone do innej karty dźwiękowej albo mieć słuchawki na USB... A gdzie tak właściwie podłączasz te słuchawki?

Faldhor
komentarz
komentarz

Przednie wejście.

inches666
komentarz
komentarz

Kolego raczej używał słuchawek USB, nie wyobrażam sobie jak można mieć oddzielny sygnał

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.