x-kom hosting

HP Deskjet F2180 problem z tuszami

Maciex09
utworzono
utworzono

Witam. Dzisiaj doszły do mnie zamienniki tuszów do HP F2180 (drukarka nie była używana pewnie z 3 lata...)...
Na starych tuszach można puścić drukowanie, lecz z racji pustych pojemników wychodzi czysta kartka... Teraz gdy założyłem zamienniki wyskakuje błąd, że niepoprawne kasety, choć zamienniki są dobre (oznaczenia i wymiary) i nic nie da się puścić do drukowania...
Jak rozwiązać ten problem?

WinstonWolf
komentarz
komentarz

HP ma zabezpieczenia i tylko niektóre zamienniki będą działać - np. Asarto (które nie naruszają warunków gwarancyjnych HP) i AJ (chyba najpopularniejsze zamienniki)

Maciex09
komentarz
komentarz

Da rade te zabezpieczenia jakos ominąć?

  • 5 tygodni później...
boss27
komentarz
komentarz

Z Hp zawsze są problemy jeżeli chodzi o zamienniki dlatego jeżeli chodzi o drukarki to wolę Brothera. Do tych drukarek nie ma problemu z zamiennikami.

  • 4 tygodnie później...
WinstonWolf
komentarz
komentarz

Brother nie stosuje żadnych zabezpieczeń, ich tusze są bardzo tanie, ale jakościowo ustępują zamiennikom ... trzeba też pamiętać że nie lubią bezczynności i lepiej co jakiś czas coś wydrukować żeby głowica się nie przytkała

  • 2 tygodnie później...
Arsa_pl
komentarz
komentarz

To fakt,z urządzeniami firmy Brother nie ma w zasadzie żadnego problemu jeżeli chodzi o zamienniki,co niestety na HP odbija się negatywnym światłem,zabezpieczeń tak łatwo tutaj nie ominiesz.

  • 4 tygodnie później...
exportez
komentarz
komentarz

wkłady należy zresetować, chyba że uszkodzona w nich elektronika

WinstonWolf
komentarz
komentarz

w sieci znajdziesz kilka tutoriali co zrobić z tym problemem, ale nie zawsze to pomaga, napisz jakiej firmy są zamienniki to może trochę wyjaśnić

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.