x-kom hosting

Który monitor wybrać?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gość ,
Jutsi Sa
utworzono

Eryk1663
komentarz
komentarz

Szczerze to wszystko sa bardzo bardzo podobne xD , to juz zalezy jaki kolor ci sie bardziej podoba i jaki masz kolor obudowy oraz klawiatury i myszki.. 

 

Ja bym brał http://www.mediamarkt.pl/olsztyn/monitor-samsung-s24d300h,id-939514#detail-more%C2%A0

 

bo ma tylko 2ms czas reakcji co sie moze przydac w grach :P 

 

no i ogolnie SAMSUNG znana marka i dobra :).

 

Pozdrawiam.

  • Dobra wypowiedź 1
  • Rekomendowana odpowiedź
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Zdecydowanie drugą opcję.

 

Za 500zł jedyną sensowną opcją jest AOC i2369vm, który bije jakością obrazu praktycznie wszystko do ~700zł.

Monitor ma matryca AH-IPS o szerokich kątach widzenia, matowe pokrycie ekranu, w większości matowa obudowa, możliwość wyświetlania obrazu z urządzeń mobilnych (MHL), dobra jakość wykonania, wzorowy w tej klasie przebieg krzywej kolorów składowych oraz bardzo dobre opinie wśród użytkowników do tego producent daje aż 3 lata gwarancji to coś znaczy wink.png

Tutaj masz recenzje:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/aoc-i2369vm-test.html

 

Ewentualnie: BenQ GW2450HM z matrycą VA

Edytowane przez Gajwer
  • Dobra wypowiedź 1
Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)

Jutsi Sa  a ja bym brał jak możesz dopłacić:

BenQ 24" LED GW2450HM Flicker-free

Matryca jest dobra VA zapewnia dobre kąty widzenia. Kolory i kontrast też dobry, czerń dobra z Flicker-free. W tej cenie to najlepszy wybór moim zdaniem, a do tego transport na terenie polski chyba gratis, ale 50 zł trzeba dopłacić.

 

a jak nie wybrałbym

BenQ 23" LED GW2320 Flicker-free

Monitor 23 calowy na matrycy IPS z dobrymi kątami widzenia w dość dobrej cenie z Flicker-free czego brakuje AOC.

 

 

 

BenQ GW2450HM z matrycą IPS

Ten monitor ma matrycę VA.

 

 Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Zgadza się :) dzięki 

Jutsi Sa
komentarz
komentarz

Po przeczytaniu recenzji wybrałem AOC i2369vm.

 

Dziękuję za opinię i pozdrawiam :)

Gość
komentarz
komentarz

Jestem przekonany że będziesz zadowolona.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.