x-kom hosting

[1500 +/-] Laptop do internetu/ pracy codziennej 15"

razor43
utworzono
utworzono

Witam, szukam dla kolegi laptopa, w cenie do 1500zł (+/-), najlepiej w x-kom. Będzie służył głównie do internetu, ew. filmy, office itp. nie wymagające aplikacje, na pewno nie będzie służył do gier. Ważne żeby wygodnie się na nim pracowało oraz żeby miał dobrą kamerę. Przekątna ekranu 15", bez systemu.

Pompon5
komentarz
komentarz

Mogę polecić w tej cenie Lenovo B5400 z i3 haswella - tutaj matowa matryca (mniej odbija światło, nie męczy tak oczu jak błyszcząca).

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Za 1400 masz tańszego Lenovo B590 z procesorem i3, 4GB RAM i matową matrycą. W praktyce wydajność taka sama

 

Za 1600 masz Lenovo G510 z procesorem i3, 4GB RAM i dyskiem SSD, który poprawi komfort użytkowania systemu i aplikacji

Edytowane przez Krieger
  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Za 1400 masz tańszego Lenovo B590 z procesorem i3, 4GB RAM i matową matrycą. W praktyce wydajność taka sama

 

Za 1600 masz Lenovo G510 z procesorem i3, 4GB RAM i dyskiem SSD, który poprawi komfort użytkowania systemu i aplikacji

Dysk SSd znacznie przyspiesza rozruch systemu i komfort pracy wiec warto dołożyc

  • Dobra wypowiedź 1
razor43
komentarz
komentarz

A powiedzcie mi czy te modele Lenovo posiadają kieszeń UltraBay? Bo tak to a razie kupiłby ze zwykłym HDD, a SSD dołożył w przyszłości (zresztą ja też mam tak zrobione, tylko w Y510p).

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.