x-kom hosting

Laptop do 2500 zł

lukaksek
utworzono
utworzono

Witam. Jako, ze zamierzam kupić na dniach laptopa przydalaby mi sie opinia jakiegoś "fachowca". Chciałbym, żeby ktoś mi doradził jaki sprzęt wybrać, gdzie kupić itp.

Laptop do kwoty 2500 zł (może być troche wyższa w zamian za lepsze osiagi jesli będa się opłacać)

Sprzęt miałby służyć troche do gier, do multimediów, pracy i codziennego użytkowania.

Dziękuje za wypowiedzi i Pozdrawiam.

Pompon5
komentarz
komentarz (edytowane)

Lenovo Y510P z i5 i GT755 to najwydajniejszy sprzęt w tej cenie jeśli zależy Ci na pograniu w nowe tytuły.

 

Taniej masz Dell Inspiron z i7 ulv i HD8850 - tutaj jednak sporo mniejsza wydajnośc w grach od Y510P. Jest za to świetna bateria i gwarancja "domowa naprawa dell".

Edytowane przez Pompon5
  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy laptop ma posiadać system?

Edytowane przez Gajwer
  • Dobra wypowiedź 1
lukaksek
komentarz
komentarz

Nie musi posiadać systemu, bo mam już.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
W takiem razie trochę ponad budżet: Acer v3 772g z i5 8 gb tam GTX760m GDDR5. 
Edytowane przez Gajwer
  • Dobra wypowiedź 1
lukaksek
komentarz
komentarz

To już troche za dużo ale propozycja ciekawa i dziękuję Ci :)

Gość
komentarz
komentarz

Nie ma problemu w tej cenie jest to najmocniejsza konfiguracja. Acer posiada możliwość rozbudowy o dodatkowy dysk SSD. Możesz w przyszłości sobie taki dokupić, komputer będzie znacznie szybieciej chodził no i rozruch będzie trwał kilka sekund.

 

Uważam że warto dołożyć.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.