x-kom hosting

Resetowanie się komputera.

Ajkillju
utworzono
utworzono

Witam

 

Postanowiłem napisać na forum zapytanie do was z myślą że ktoś będzie mi w stanie pomóc bo ja już na prawdę czuję się bezradnie w stosunku do tego co się dzieje. A więc.

 

Mam komputer od około 7-8 miesięcy w porównaniu do poprzedniego jestem a przynajmniej byłem z niego zadowolony do wczorajszego dnia kiedy po postawieniu nowego systemu nagle mu odwaliło i resetuję się sam. Nie jest to dość częste zjawisko bo wczoraj zresetował się raz i dziś raz. Oczywiście po postawieniu nowego system musiałem go tez oczyścić z kurzu bo był zawalony od nowości. Co bardzo pomogło bo ciszej chodzi. Jak już wszystko to zrobiłem przeszedłem do ustawień karty dla poprawienia fps w grach. Czyli wyłączyłem synchronizacje pionową, potrójne buforowanie i zmieniłem z jakości na wydajność. Ustawienia zawsze miewałem takie i nigdy nic się nie działo. Przy czyszczeniu komputera też raczej nie byłem w stanie niczego uszkodzić bo czyściłem go powietrzem z kompresora. 

 

A to mój sprzęt: 

 

Procesor: AMD FX 6300 six core 3.50 GHZ

Płyta: ASUS M5A78L-M LX3

RAM: DDR3 8GB/1600 Geli

Dysk: HDD SEAGATE 1TB

Grafa: Geaforce GTX650 1GB DDR5

Zasilacz: AKYGA 500W Ak-B1-500

 

I tu myślę że będzie coś z zasilaczem bo firma jak dla mnie z kosmosu a taki zasilacz koszuje 60 zł. 

Karta grafiki raczej grzać się nie powinna przynajmniej wcześniej z nią nie było problemu a tym bardziej nie powinno być po oczyszczeniu z kurzu. Nie mam pojęcia co się może dziać dlatego czekam na wasze sugestie :) Z góry dzięki. 

Youki
komentarz
komentarz

Zasilacz faktycznie dość kiepski. Masz możliwość wziąć od kogoś inny zasilacz i sprawdzić jak wyglądać będzie sytuacja ? 

Ajkillju
komentarz
komentarz

Sam nie wiem nigdy nie pożyczałem się takich rzeczy ;p Więc postaram się ogarnąć...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.