x-kom hosting

Problem z A4tech.

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: lsdpetersld ,
emporio1233
utworzono
utworzono

Witam, jestem posiadaczem myszki a4tech X7 XL-740K. Problem polega na tym, że myszka rozłącza sie na ułamek sekundy i wlącza sie spowrotem. Czasem, myszka już się nie włącza i muszę wyciągnać ją i wpiąć do innego portu USB. Ktoś pomoże? Dodam, że kabel nie jest uszkodzony.

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Na innym USB też tak się dzieje? To się dzieje tylko wtedy, kiedy ruszysz w określone miejsce/a? Poruszaj kablem przy wejściu od myszki i zobacz. Miałem coś takiego z Logitech'em.

Pozdrawiam! Peter!

emporio1233
komentarz
komentarz

Tak, dzieje sie tak na kazdym porcie. To sie dzieje losowo, raz dziala caly dzien bez zarzutu, a raz wylącza sie co 5min. Poruszalem przy wyjściu i wejściu i myszka się nie wyłączyła. 

emporio1233
komentarz
komentarz

Ktoś pomoże?

  • Rekomendowana odpowiedź
lsdpetersld
komentarz
komentarz

Na innym komputerze tez tak jest? Jak tak to wg mnie uszkodzona myszka. Jak nie, to prawdopodobnie porty USB na plytce.

tapniende s meko p5346

emporio1233
komentarz
komentarz

Dzieki, sprawdzę. I wymiana albo myszki albo plyta na gwarancje.

lsdpetersld
komentarz
komentarz

A jaki masz zasilacz? Jeden gosciu mial ''niemarkowy'' i dostal komunikat skok napiecia USB.... Tak tylko, pytam. :)

tapniende s meko p5346

emporio1233
komentarz
komentarz

Chieftec 450W jakiś. Żaden no-name :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.