x-kom hosting

[3000zł]Proszona pomoc przy wlasnym zestawie kompa.

Markon
utworzono
utworzono

Witam , chciałbym złozyć sobie komputer tak za 3 tys zł i wybrałem takie podzespoly , moglby ktos okreslic czy dobry jest zestaw czy cos trzeba zamienić na inna część. BO nie jestem pewien a jak skladam to chcialbym maksymalnie jak sie da . Z góry dziekuję

MasterPS
komentarz
komentarz

wszystko jest nawet dobre ale moglbys zmienic plyte gl na 4x ddr3
to bys mial do 32GB.

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie to spokojnie dostaniesz R9 280X + SSD.

 

Zastosowanie PC to gry ?

 

Posiadasz jakieś podzespoły ze starego PC ? 

Markon
komentarz
komentarz

PC bedzię własnie bardziej na stawiony na gry, a stare podzespoły są nieaktualne bo komputera starego nie mam juz.

UnnamedPlayer
komentarz
Youki
komentarz
komentarz

Z mojej strony:

 

Intel I5 4460

AsRock H81M

Crucial 8 GB 1600 MHz CL9

Seagate 1 TB 7200 RPM SATA 600

LiteON iHAS 124

Zalman Z3 

Thermaltake SE Smart 530W Modular

Club3D R9 280X RoyalQueen

Plextor M5P 128 GB SATA III

Razem 3019 zł

 

Zestaw z wydajnym i energooszczędnym 4 rdzeniowym procesorem. Bogato wyposażona płyta główna ze złączem PCI oraz 4 fazową sekcją zasilania. 8 GB pamięci operacyjnej RAM na ten czas z zapasem do gier wystarczy. W przyszłości nic nie stoi na przeszkodzie ewentualnej rozbudowy pamięci RAM. Dysk twardy o pojemności 1 TB na dane oraz bardzo szybki, objęty 5 letnią gwarancją dysk  SSD o pojemności 128 GB na system i programy, który znacznie poprawi komfort codziennego użytkowania. Obudowa w formacie ATX. Standardowo została wyposażona w 3 wentylatory. W miarę sztywna.  Zasilacz jest modularny i mocowo wystarczy do tej konfiguracji. Wydajna karta graficzna z 2 letnią gwarancją, dość przeciętnym  systemem chłodzenia oraz umiarkowanymi możliwościami OC. Jest to wydajniejsza propozycja od GTX'a 760.

 

Złożenie zestawu jest za darmo.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.