x-kom hosting

Słuchawki dokanałowe 30-35 zł

Handwriting
utworzono
utworzono

WItam chciałbym kupić słuchawki dokanałowe w cene 30-35 zł wiem ,że powiecie ,że nic specjalnego nie dostanę ale na pewno będą to słuchawki lepsze od takich za 3 zł z tesco. Znalazłem takie modele

-sony mdr-ex10lp

        i

- PANASONIC RP-HJE125E-K

-SOUNDMAGIC ES10 ( są tylko białe więc jestem najmniej do nich przekonany ale jeżeli warto to może one  )

 

 

Chciałem już kupić sony i do nich jestem bardziej przekonany ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć w kolorze czarnym wszędzie w różowym. Gdybym jednak znalazł to warto je wziąć te sony ? Które są lepsze ? Słucham muzyki klubowej zależy mi ,żeby był bas :)

Czy te panasonic będą dobre ? bo chyba sony nie znajdę w tym kolorze ,a może jakieś inne  w tym przedziale cenowym ? Muszą być dostepnę w jakimś sklepie w Rzeszowie . Jeżeli naprawdę było by warto dołożyć te 10 złotych to napiszcie i takie ale wolałbym wydać jak najmniej.

piorz
komentarz
komentarz

Dostaniesz w tej cenie bardzo dobre słuchawki.

 

Philips SHE3590

 

Sam szukałem słuchawek tak do 200zł jednak lepsze były tylko Fisher Audio Eterny, a w/w philipsy biły wszystko i ta cena.

Handwriting
komentarz
komentarz

Ok jeżeli znajdę je w Rzeszowie to chyba się na nie zdecyduje ktoś jeszcze jakieś poleci albo coś powie o tych co napisał kolega wyżej. Mają dużo basu? :D

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Prosze Cie bardzo już nic szukać nie musisz:

Philips SHE3590bl - niebieskie

Philips SHE3590gn - zielone

Philips SHE3590wt - białe

 

Zamów sobie internetowo z odbiorem osobistym. xkom ma salon w Rzeszowie w Galerii Rzeszów przy Al. Piłsudskiego 

Edytowane przez Gajwer
piorz
komentarz
komentarz

To czy zaleją basem zależy też do czego podłączysz. W mojej opini to najlepsze słuchawki w kategorii cena/jakość jeśli chodzi o dokonałowe.

MaWL67
komentarz
komentarz (edytowane)

.


Prosze Cie bardzo już nic szukać nie musisz:

Philips SHE3590bl - niebieskie

Philips SHE3590gn - zielone

Philips SHE3590wt - białe

 

Zamów sobie internetowo z odbiorem osobistym. xkom ma salon w Rzeszowie w Galerii Rzeszów przy Al. Piłsudskiego 

Chłopie, z nieba spadłeś z tymi linkami:)

Edytowane przez MaWL67
Handwriting
komentarz
komentarz

W x-kom będę musiał zapłacić za wysyłkę i nie ma tam słuchawek w kolorze czarnym więc może kupię w jakimś RTV Euro AGD albo coś. Także dzięki za pomoc postaram się je kupić ,chyba ,że ktoś by mnie przekonał jeszcze do innych :)

piorz
komentarz
komentarz

Ważna uwaga. Te słuchawki się wygrzewają tzn po 48-72h jest zauważalna zmiana brzmienia według mnie na lepsze ;).

Handwriting
komentarz
komentarz

No to jakbym je podłączył do komputera i włączył muzykę i poszedł gdzieś na 40 godzin to będą wygrzane za 40 godzin ? :)


Dobra zamówiłem słuchawki w jakimś sklepie jak tylko będę mógł to odbiorę. Myślę ,że się nie zawiodę ,może napisze moje wrażenia jak nie zapomnę :)

Gość
komentarz
komentarz

Zamów internetowo w xkom i odbiór masz w salonie za free ;p

Handwriting
komentarz
komentarz

Nie musze płacić za to ,że przyślą je do salonu do Rzeszowa ? Teraz to juz chyba za późno. Zamówiłem w jakimś MyCenter co się stanie jak nie odbiorę tam ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie płacisz odbywa się to za darmo :P. Ty tylko dostaniesz SmS z powiadomieniem że słuchawki już są, jedyne co musisz to dostać sie do salonu na swój koszt tego juz xkom nie pokryje xD

 

Nic. Zamówienie anulują - najlepiej przedzwonić i anulować.

Edytowane przez Gajwer
Handwriting
komentarz
komentarz

Ale w x-kom nie ma czarnych słuchawek :) Jak tam już zamówiłem to chyba odbiorę tam bo słuchawki powinny jutro dotrzeć a do Rzeszowa też mam 30 km i nie jade tam codziennie :) CHyba ,że jutro nie pojadę to może tam zamówię

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.