x-kom hosting

Pomoc w wyborze drukarki. Ok 300 zł

GamerPL
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszyskich, w tym albo następnym tygodniu mam zamiar kupić drukarkę wraz z komputer, komputer już mam ale nie wiem jaką wziąć drukarke ze strony morele.net , nie wiem też czy laserową czy zwykłą więc liczę na waszą pomoc.  Cena którą chce na nią przeznaczyć to około 300 zł. Z góry dziękuje.

Edytowane przez GamerPL

offmyself
komentarz
komentarz

Ile drukujesz? Co drukujesz ? Potrzebna Ci drukarka kolorowa czy czarno - biała wystarczy ?

GamerPL
komentarz
komentarz

Drukuje żadko, głównie coś do szkoły, jakieś prace czy coś. I ewentualnie w domu coś. Ale tak do dość rzadko. I ma być kolorowa.


Zależy mi także aby była tania w eksplantacji.

szymon1999PL
komentarz
komentarz

A laserowa nie jest lepsza ?

 

offmyself
komentarz
komentarz

Za 300zł kolorowy laser ? Chyba jakaś używka, z przebiegiem miliona stron. Poza tym koszty tonerów Cię zniszczą. 

GamerPL
komentarz
komentarz

Aha ok, a ty polecisz jakąś zwykłą ? Czy tamta co polecił poprzedni użytkownik jest ok ?


Ta drukarka jest na morele.net za 209 zł. http://www.morele.net/canon-pixma-mx395-6987b009-568019/


to ta sama ?

natalaa
komentarz
komentarz

Wiesz, ja mam HP 3525 (urządzenie wielofunkcyjne) i nie narzekam na wydruki. Dałam za nią 280 zł. Tusze oryginały kosztują no sporo bo 85 zł. Ale poprzednio też miałam przęt z HP i ten posłużył mi ładnych kilka lat (a korzystałam z regenerowanych pojemników i było ok). Laserowa niby wydajniejsza, ale tonery też tanie nie są.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.