x-kom hosting

Jaka karta do 250 zł?

Avvanger
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Jak w tytule chciałbym kupić kartę do 250 max 300 zł. Chcę, żeby dało się na niej pograć w CS:GO. Oczywiście chodzi mi o jakąś kartę używaną. Myślałem nad GeForce gts450 , wolałbym coś pod ddr5 i 128 lub 256 bit. Czekam na jakieś ciekawe propozycje. Tylko zbyt wymagające karty raczej odpadają bo posiadam zasilacz "bombę" Logic 500W i szkoda by było spalić nową kartę i przy okazji kompa :D. Od razu dziękuję :)  

 

PS. Aktualnie posiadam Geforce 220gt 1GB ddr3

Edytowane przez Avanger

rafalluz
komentarz
komentarz

Procesor?

 

Zasilacz tak czy inaczej do wymiany.

Avvanger
komentarz
komentarz (edytowane)

Procesor Quad Core 2,6 

Mam Be Quiet 500W zasilacz ale do naprawy musi iść

Edytowane przez Avanger
Kolorowyy
komentarz
komentarz

zasilacz ale do naprawy musi iść

:jarek: Do kosza a nie naprawy...

Avvanger
komentarz
komentarz

Mówisz że nie warto naprawiać? To od razu napisz jaki zasilacz kupić z myślą o tym żeby był na "przyszłość" czyli gdybym zmieniał płytę proc w przyszłości czyt. 2 lata :).

Youki
komentarz
komentarz

A ile możesz na niego przeznaczyć ? 

Avvanger
komentarz
komentarz

powiedzmy do 400zł za zasilacz i kartę

Youki
komentarz
komentarz

Mówisz że nie warto naprawiać?

A wiesz co dokłądnie naprawić trzeba ? 

Avvanger
komentarz
komentarz (edytowane)

A wiesz co dokłądnie naprawić trzeba ? 

niestety nie :( ale myślę, że naprawa max 50zł pewnie jakieś bezpieczniki poszły

Edytowane przez Avanger
Youki
komentarz
komentarz

A co się mniej więcej z nim stało, przestał nagle działać czy jak ? 

Avvanger
komentarz
komentarz

Chyba korki wywaliło jak dobrze pamiętam i po tym nie działał ale nie jestem pewien ;d.

Youki
komentarz
komentarz

A masz możliwość sprawdzić jego dziąłanie  ?

rafalluz
komentarz
komentarz

Zapytaj jakiegoś znajomego elektronika, ile mogłaby orientacyjnie kosztować naprawa, daj nam znać, a powiemy, czy się opłaca.

Kolorowyy
komentarz
komentarz

Zapytaj jakiegoś znajomego elektronika, ile mogłaby orientacyjnie kosztować naprawa, daj nam znać, a powiemy, czy się opłaca.

Z własnego doświadczenia wiem że naprawiony zasilacz i tak padnie za jakiś czas ;)

Gerlath
komentarz
komentarz

Z własnego doświadczenia wiem że naprawiony zasilacz i tak padnie za jakiś czas ;)

Z własnego doświadczenia wiem że KAŻDY zasilacz padnie "za jakiś czas". Wszystko jest tylko kwestią czasu.

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Z własnego doświadczenia wiem że naprawiony zasilacz i tak padnie za jakiś czas ;)

 

Jak elektronik domorosły, to może i tak być. Jak porządny - niekoniecznie. Inna kwestia, za ile...

Edytowane przez rafalluz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.