x-kom hosting

Sleeping Dogs wyłącza sie

quatium
utworzono
utworzono

Witam.
Mam problem z gra Sleeping Dogs.
Gra jest oryginalna, kupiona na Steamie.
A taki jest problem:
wlaczam gre, wszystko się ładuje. Jest jakastam animacja, zaczyna się gra. Biegne sobie, a po 10 sekundach, czasem po minucie gra się zamyka. Nie ma żadnego błędu, nic się nie zwiesza. Tak nagle, jakbym ja zamknął.
Czytałem, ze to z powodu nieaktualnej wersji, jednak ja nie wiem, czy jak to pobierałem to było od razu spatchowane czy nie? Jak to sprawdzić? Jak nie, to może mi ktoś podać patcha? W internecie same jakieś piraty. Chyba ze ja nie umiem szukać.
Pozdrawiam.

Kusza1231
komentarz
komentarz

sprawdz na steam zgodność plików gry, czy sterowniki grafiki aktualne ? Jaka karta graficzna może za słaba 

quatium
komentarz
komentarz

sprawdz na steam zgodność plików gry

tzn?
Zaraz sprawdze, jak trzeba to zaktualizuje. Wymagania minimalne ok, z zalecanymi trochę gorzej (superstara grafa hd5750 diamond multimedia) Jak pisalem, nie laguje przed zamknięciem tylko nagle, mysle ze to nie kwestia wymagań.
Do zamknięcia nie ma zcin, żadnych nieporzadanych rzeczy.
Ps: z tym "zaraz sprawdze" mi chodzi o stery
Kusza1231
komentarz
komentarz

Tu masz pokazane http://www.youtube.com/watch?v=SmWeU6zATzQ

quatium
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok, jutro (jak mi się bedzie chciało :P) to wszystko zrobię.

No i kij, grafa zaktualizowana, zweryfikowana zgodność plików gry.
Gra działała 4 minuty i sie nagle zamknęła.
Jednak znalazłem w rejestrze zdarzeń jakąś rzecz z tym związaną tj. z plikiem HKShip.exe (chyba launcherem Sleeping Dogs).

Szczegóły błędu (źródło: Windows Error Reporting, typ: informacja):

Pakiet błędów , typ 0
Nazwa zdarzenia: RADAR_PRE_LEAK_WOW64
Odpowiedź: Niedostępny
Identyfikator pliku Cab: 0

Sygnatura problemu:
P1: HKShip.exe
P2: 0.0.0.0
P3: 6.1.7601.2.1.0
P4: 
P5: 
P6: 
P7: 
P8: 
P9: 
P10: 

Dołączone pliki: 
C:\Users\Piotr\AppData\Local\Temp\RDR888.tmp\empty.txt

Te pliki mogą być dostępne tutaj:


Symbol analizy: 
Ponowne sprawdzanie rozwiązania: 0
Identyfikator raportu: 5b5399e5-2863-11e4-b05b-00158315a310
Stan raportu: 32

Plik z linii "Dołączone pliki" nie istnieje.

Robię właśnie sfc /scannow, gdzieś wyczytalem że może to być z powodu braku jakiegoś pliku systemowego.

Jak coś się zmieni to napiszę.

 

sfc /scannow nic nie znalazł.

Windowsowa diagnostyka pamięci nic nie znalazła (żadnych memtestów 86+ mi się nie chce robić :P).

Ma ktoś jakiś pomysł?


No i dodam że takich problemów z żadną grą nie ma.

Edytowane przez quatium
Kusza1231
komentarz
komentarz

W necie dość sporo jest o RADAR_PRE_LEAK_WOW64

 

Czytałeś 

 

http://www.imdn.org/bsod/radar_pre_leak_wow64.html

quatium
komentarz
komentarz

Cos tu przejrzalem, tutaj jako naprawę radzą przywracanie. A co, ja mam przywracać system sprzed roku?
Jakoś nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na ten problem.

  • 2 tygodnie później...
quatium
komentarz
komentarz (edytowane)

Zauwazylem, ze problem występuje w wielu, jak nie wszystkich grach, np. CS:GO, MoH Warfighter, Mafia II.
Czasem jest tak, ze gra się zamyka, albo się zawiesza. Troche mnie to wkurza, a pomysłów juz nie mam. Jeszcze przed chwila miałem bsoda z problemem z irql, wsadzilem w windbg i jako image name jest menory_corruption.
Dodaj, ze kiedyś miałem dużo bluesreenem związanych z ramem. Czy to może być problem z pamięcią?

Edytowane przez quatium
quatium
komentarz
komentarz

Ale teraz zauwazylem ze problem chyba nie występuje w bf3. I jeszcze czasem jest tak, ze wszystko działa, nagle obraz się zatrzymuje a dźwięk znika, po czym pojawia się na chwilke i gra zamyka się.
Ma ktoś jakiś pomysł?

Kusza1231
komentarz
komentarz

Przetestuj ram w takim wypadku, tez mi ostatnio rzucało blue screenem bo sterownik grafiki padł ponowna instalacja i czyszczenie rejestru z pozostałości starego sterownika pomogło 

quatium
komentarz
komentarz

Na razie kupilem dysk SSD i z poprzedniego dysku sformatowalem partycje windowsowa i usunalem wszystkie programy. Zobacze, czy problem będzie dalej. Jak tak to niestety będę musiał robić memtesta :(

  • 2 tygodnie później...
quatium
komentarz
komentarz

Pisalem wczesniej ze zrobiłem takim sposobem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.