x-kom hosting

Klawiatura Ekranowa inaczej

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Focus_net ,
Focus_net
utworzono
utworzono

Witam,

 

Posiadam system Windows 8.1 na komputerze stacjonarnym. Chciałbym sterować komputerem tylko myszką i osiągnąć taki efekt, aby klawiatura ekranowa wyświetlała się tylko wtedy kiedy będzie potrzebna (tak jak w telefonach dotykowych). Widziałem podobny efekt na tablecie Asus'a, który był na Windows 8, więc być może we wszystkich wersjach da się taki efekt osiągnąć. Klawiatura ekranowa, która jest zawsze na wierzchu nie za bardzo mi odpowiada.

 

Z góry dziękuję za Wasze pomysły.

Focus_net
komentarz
komentarz

Zauważyłem w tablecie, że jest to klawiatura dotykowa, czy wie ktoś jak uaktywnić na normalnym komputerze?

Youki
komentarz
komentarz

PPM na pasek zadań>Paski narzędzi>Klawiatura dotykowa.

 

Mam nadzieję, że o to Ci chodziło.

  • Rekomendowana odpowiedź
Focus_net
komentarz
komentarz

PPM na pasek zadań>Paski narzędzi>Klawiatura dotykowa.

 

Mam nadzieję, że o to Ci chodziło.

Tak właśnie chodziło o to, w ustawieniach nigdzie tego nie znalazłem. Dziękuję za poprawną odpowiedź.


A jak jeszcze zrobić, aby sama się pokazywała kiedy będzie potrzebna i sama się chowała?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.