x-kom hosting

Baza danych MySQL

Mysterious1
utworzono
utworzono

Witam,

 

Potrzebuję pomocy, ponieważ chcę zainstalować pewien skrypt a bez bazy danych ani rusz...

Ma to być baza użytkowników serwisu internetowego...

Pierwszy raz się do tego zabieram i nie wiem, od czego mam zacząć?

Filo1
komentarz
komentarz

Robisz to na jakimś serverze czy na domowym komputerze

Mysterious1
komentarz
komentarz

Hosting mam wykupiony, więc mogę tu i tu...

Filo1
komentarz
komentarz

w wykupionym hostingu pewnie masz baze MySql,

zaloguj się do panelu hostingu i tam szukaj :P

Mysterious1
komentarz
komentarz

Tak, mam możliwość utworzenia, ale mając pliki skryptu tego portalu...nie potrafię go zainstalować...

Uruchamiając plik install.php pojawia się błąd odnośnie pliku jakiejś bazy...chyba zintegrowanej z tym skryptem.


Tak, mam możliwość utworzenia, ale mając pliki skryptu tego portalu...nie potrafię go zainstalować...

Uruchamiając plik install.php pojawia się błąd odnośnie pliku jakiejś bazy...chyba zintegrowanej z tym skryptem.

Jakby chciało dostępu do bazy MySQL...bo nie ma połączenia z nią...

WireBoot
komentarz
komentarz

Powiedz jaki to skrypt.

Musisz w pliku konfiguracyjnym wpisać dane dostępowe do tej bazy (host, nazwę bazy, nazwę uzytkownika oraz hasło), plik konfiguracyjny znajduje się przeważnie pod nazwami configuration.php , wp-config.php settings.inc.php (kolejno joomla, wordpress, prestashop). Dla innych również podobnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.