x-kom hosting

Czy opłaca się kupować xbox 360 w 2014 roku?

AdidasForce
utworzono
utworzono

Witajcie!

Tak jak w temacie opłaca się kupować xbox 360? Jak długo będzie wspierany jeszcze przez microsoft? Bo wiadomo kilka lat juz ma ta konsola. Powiedzcie czy kupować

Sid0
komentarz
komentarz

Oczywiście, że się opłaca. Xbox ma sporą ilość gier, których ceny zaczęły już iść w dół. Konsola będzie wspierana przez jeszcze conajmniej 5 lat :)

lsdpetersld
komentarz
komentarz

5lat.. Zes pojechal. Jak o M$ to moze, ale gry to watpie. PS3 nie wymaga placenia abonamentu do grania online. :)

tapniende s meko p5346

slivero
komentarz
komentarz

Czy warto ? Warto ponieważ cena konsoli jak i gier jest bardzo dobra a dodatkowo myślę że przynajmniej z dwa lata będzie wspierana.

  • 2 tygodnie później...
G123
komentarz
komentarz

Jezeli interesuje Cie gra online bierz ps3 i opcje konta laystation plus 200zl za rok a co miesiac masz 3 darmowe gry

  • 5 tygodni później...
FatBat_pl
komentarz
komentarz

Myślę,ze dłuzej niż dwa lata spokojnie będzie wspperana,tylko pamiętaj że takie nowsze gry jak np Wiedźmin 3 nie pójdą na Xboxie 360 czy PS3 więc ten wybór gier wraz z każdym miesiącem będzie się po prostu kurczył,to tylko tymczasowe rozwiązanie.

slivero
komentarz
komentarz

Lecz trzeba przyznać iż konsole poprzedniej generacji to bardzo fajne maszynki.

Youki
komentarz
komentarz

Na nowych konsolach troche bieda z grami. Osobiście jakbym miał brać konsole i grać w gry to kupiłbym używane X360/PS3 ograł we wszystkie klasyki, potem wszystko sprzedać i za ten przykładowo rok przesiąść się na coś nowego.

slivero
komentarz
komentarz

Zależy kto w co gra . Ja osobiście nie narzekam na brak gier na PlayStation 4 ponieważ nie gram we wszystko co wychodzi.

Youki
komentarz
komentarz

Ja w ogóle nie gram to też nie narzekam :P 

slivero
komentarz
komentarz

To co robisz w wolnych chwilach ? Nie pociągnie cię aby ze po strzelać ;) ?

Youki
komentarz
komentarz

Albo siedze tutaj, albo jezdze na rowerze (nie licząc zimy, wtedy to od czasu do czasu w coś się pyknie) :). 

slivero
komentarz
komentarz

A to takie buty :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.