x-kom hosting

Netbook do 1300zł

Tomasz Kucaj
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam serdecznie.
Planuję w najbliższym czasie zakup nowego netbook'a. Maksymalny prób jaki chce na niego przeznaczyć to 1300zł (nie więcej).
Będzie on głównie służył do oprogramowania biurowego i przeglądania internetu. Nie chcę aby zamulał przy np. uruchomionych trzech programach i otwartych 10 zakładkach w przeglądarce.
Warunkiem koniecznym jest chociaż jeden usb 3.0 oraz wyjście hdmi + Windows 7
Co byście polecili? :) Z góry dzięki za propozycję.

Edytowane przez Tomasz Kucaj

Jaro070
komentarz
komentarz (edytowane)

Z Windowsem czy bez systemu?

Edytowane przez Jaro070
Gość
komentarz
Pompon5
komentarz
komentarz

Win8 odpada? Toż to praktycznie to samo, a klasyczne menu start da się przywrócić bez problemu. 

 

Z Win8 masz takiego ASUS Vivobook z Celeronem N2815, czyli sporo wydajniejszym procesorem i to jets najlepszy wybór w tej cenie.

 

Z Win7 zostaje jedynie ten Acer podany wyżej.

  • Dobra wypowiedź 1
JacekSpecKom
komentarz
komentarz

A może Acer Swich 10, netbook z odpinanym ekranem, i mamy tablet na Windowsie 8.1 i office gratis tak wiec ciekawy zestaw i warto go rozpatrzyć

Tomasz Kucaj
komentarz
komentarz

Co do windows'a, myślałem o win7 ponieważ aktualnie na nim pracuję na laptopie i nie mam z nim większych problemów, a 8 dotąd nie miałem okazji używać.
Ale mając w sumie lepsze parametry netbook'a z win8 chyba ta opcja z  ASUS Vivobook z Celeronem N2815 byłaby najlepsza (poza mocniejszym procesorem również bateria jest pojemniejsza). Ciekawi mnie tylko dlaczego maksymalna obsługa RAM to tylko 4GB? W końcu jest to 64 bit'owa wersja.

Acer Swich 10 - budżet w tym przypadku jest nieco przekroczony, więc odpada w przedbiegach ;p

Youki
komentarz
komentarz

a 8 dotąd nie miałem okazji używać

Główna różnica to inne Menu Start, reszta to prawie to samo jak w 7, a zyskujesz ogólną sprawność systemu oraz mniejsze zapotrzebowanie na pamięć RAM.

Jaro070
komentarz
komentarz

 

 

Ilość gniazd pamięci (ogółem / wolne) 0/0 (pamięć wlutowana)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.