x-kom hosting

Z97 Extreme4 vs Fatal1ty Z97X Killer

maniek24
utworzono
utworzono

Wiem, że robię się nudny, ale ostatni raz (na pewien czas) proszę Was o opinie, która z tych płyt będzie lepsza.

Właściwie mam już zamówioną Fatal1ty Z97X Killer, ale do poniedziałku (przekazanie kurierowi) mogę zmienić zamówienie.

 

Więc która z nich będzie lepsza do lekkiego OC i5-4690K i pamięci RAM CMY8GX3M2B2133C9R do 2133 MHz.

 

Fatal1ty Z97X Killer - 489,08 zł - (Z97, 1150, 3x PCIe x16, 3x PCIe x1, 8 fazowa sekcja zasilania, Killer E2200)

Z97 Extreme4          - 495,01 zł - (Z97, 1150, 3x PCIe x16, 3x PCIe x1, 12 fazowa sekcja zasilania, Gigabyt LAN)

Cryption
komentarz
komentarz (edytowane)

z97 extreme4, sam mam ten procek i to mobo, ale jeszcze nie brałem się za podkręcanie, myślę że w najbliższym czasie się za to wezmę.

 

a, jeśli myślisz o podkręcaniu nie zapomnij kupić dobrego chłodzenia.

Edytowane przez Cryption
maniek24
komentarz
komentarz (edytowane)

z97 extreme4, sam mam ten procek i to mobo, ale jeszcze nie brałem się za podkręcanie, myślę że w najbliższym czasie się za to wezmę.

 

a, jeśli myślisz o podkręcaniu nie zapomnij kupić dobrego chłodzenia.

Ja jeszcze nie mam tego CPU. ;p

A jakie masz chłodzenie?

Edytowane przez maniek24
Cryption
komentarz
komentarz

SilentiumPC Fortis 2 XE1226 - masz w sygnaturze. :E

maniek24
komentarz
komentarz (edytowane)

Racja. ;D

Kupuję to samo. Chociaż zastanawiałem się też nad Fera 2 HE1224 i Grandis XE1236, ale z tym ostatnim będą problemy z RAMem.

Edytowane przez maniek24

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.