x-kom hosting

Pytanie o słowa kluczowe

proquest
utworzono
utworzono

Siema, mam takie pytanko, wiem, że dużą rolę w pozycjonowaniu odgrywają słowa kluczowe. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz, na jakiej zasadzie działa takie pozycjonowanie, otóż, po wpisaniu frazy "na kogo głosować" w pierwszzej kolejności wyskakuje strona Korwin-Mikkego, pomimo, że ta strona, nie ma w źródle słów kluczowych takich jak "na kogo głosować" może mi ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie działa takie pozycjonowanie? 

z góry dzięki.

Eryk1663
komentarz
komentarz

Na takiej kto wiecej zaplaci to wtedy pokazuje sie jako pierwszy nawet jesli ma to związek z wyszukiwaną frazą czy nie :D

Piksel
komentarz
komentarz

Cd. Korwina , nie wierze że on coś zmieni.. :jkm:

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Piksel, a myslisz, ze inne partie cos zmienia? Polska najpierw musi sie z dlugow wydostac, ale nie, budujmy to, podniesmy tamto ,itp., itd.... Jap*erdole... :jarek: Aktualnie jestem za Korwinem. :)

tapniende s meko p5346

Piksel
komentarz
komentarz

Piksel, a myslisz, ze inne partie cos zmienia? Polska najpierw musi sie z dlugow wydostac, ale nie, budujmy to, podniesmy tamto ,itp., itd.... Jap*erdole... :jarek: Aktualnie jestem za Korwinem. :)

tapniende s meko p5346

Dlatego do Polski nie mam zamiaru wracać ,

napewno Korwin ma ambitniejszy plan niż ta 'banda złodziei'

porsier
komentarz
komentarz

Liczą się słowa kluczowe w treści, a także ilość i jakoś linków do danej strony.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.