x-kom hosting

Norton internet seciurity

biO**
utworzono
utworzono

Czy norton jest dobrym zapezpieczeniem do internetu i wirusow?

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Najlepszym zabezpieczeniem od wirusów i do internetu jest myślenie nad tym co się robi.

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Najlepszym zabezpieczeniem jest umiar i zdrowy rozsądek. 

itsmylife
komentarz
komentarz

Jesli chodzi o programy - jeden z lepszych. Sam uzywam od ponad roku i nie narzekam. Nie muli kompa, jak na razie nie zauwazylem aby cos wpuscil. Ja sobie chwale. W sumie mam Norton Internet Security 2014 na 4 kompach zainastalowany (2 stacjonarne i 2 laptopy).

arkadiusz97
komentarz
komentarz (edytowane)
jak na razie nie zauwazylem aby cos wpuscil.

Jak by coś "wpuścił" to pewnie nigdy byś się o tym nie dowiedział. Żaden program antywirusowy nie daje 100 % gwarancji bezpieczeństwa.

 

PS. Jak chcesz poprawić bezpieczeństwo podczas przeglądania netu to zainstaluj do przeglądarki dodatek Noscript i wyłącz Javę.

Edytowane przez amb00
  • Dobra wypowiedź 1
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ja od około roku nie mam antywirusa, tylko systemowy firewall. W sumie mógł bym jeszcze podnieść bezpieczeństwo, korzystając z konta użytkownika a nie admina i uruchamiając przeglądarkę w sandbox. Ale póki co nie mam żadnej infekcji.

DivertAlive
komentarz
komentarz

Polecam Avasta , darmowy fajny program nie miałem nigdy z nim żadnego problemu, łatwy skan dodatkowo można wszystko sobie wyczyścić itd... 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.