x-kom hosting

Problem z kartą sd(nie czyta)

Walus002
utworzono
utworzono

A więc tak utworzyłem partycje EXT4(1.5gb) na karcie 8gb (klasy 4 goodram). Wszystko działało jak należało mogłem na swoim telefnie z androidem przerzucać rzeczy na tę właśnie nową partycje aż nagle po nocy (gdzie telefon nie upał ani nic z tych rzeczy, stał na półce) pokazała się informacja ze karta sd została odłączona i telefon przestał ją wykrywać. Wziąłem kartę włożyłem do starego telefonu nokii telefon karte wykrył i chciał ją sformatować zezwoliłem ale formatował ją całą noc i proces się nie skoczył.. Włożyłem kartę sd do telefonu z androidem i podłączyłem  do komputera jest ona widoczna ale tylko po włączeniu opcji "pokaz ukryte pliki i foldery" ale gdy daje np otwórz wyskakuje żeby włożyć dysk do stacji "H" 

Jest jakiś sposób na uratowanie karty?

Walus002
komentarz
komentarz

ktoś jest w stanie pomóc ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.