x-kom hosting

Słichawki do Gier/Słuchania muzyki do 100 zł.

mmaciol123
utworzono
utworzono

Witam chce kupić słuchawki do 100 zł i mam problem ze znalezieniem dobrych.

 

Chciałem kupić Super Luxy 681 ale nie maja regulacji głosu i znajac zycie będą ciche a ja lubie słuchac muzyki BARDZO głośno

 

Creative Fatality odpada - Zwykłe gówno kabel mi się rozleciał po miesiacu.

 

 

 

ma ktoś coś ciekawego? byle by nie przekraczalo 100 / 110 zł.

Eryk1663
komentarz
komentarz (edytowane)

Siema, ja ci polecam, dzis kupilem za 70zł w promocji . idz do Euro Rtv AGD , te sluchawki http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-gxt-10-trust-i4446941934.html

 

 

tutaj chcą 130zł ale sa jebnieci . jak mowilem idz do RTV AGD i tam za 70 czy 80 zł je dostaniesz. niedosc ze zajebisty mikro , 0 szumu itp to zajebiste sluchawki ogolnie. pisze na pudełku od nich Deep Bass czy Extra Bass i naprawde Bass jest zajebisty i dzwięk jak oglądalem teledysk to czulem sie jakbym tam byl na miejscu :)

Zapomnialem dodac. Posiadają one regulacje dzwieku i sa bardzo glosne :P

 

Pozdro.


O zobacz , Ignoruj tamten link. masz tu lepszego linka. Sluchawkie ogolnie warte 100zł bo naprawde sa bardzo dobre a patrz jakie tanie.

 

http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-trust-gxt-10-gaming-headset-i4423762695.html

 

 

Szczerze ci mowie , kiedys za 100zł kupilem sluchawki i nie byly one tak dobre jak te :)

 

Pozdro.

Edytowane przez Eryk1663
mmaciol123
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie chce mikrofonu jak coś bo nie potrzeba mi bo posiadam Mikrofon Blue Yeti i mi ten maly mikrofonik bedzie tylko przeszkadzał.

 

i chyba się jednak zdecyduje na te Super Luxy HD 681 Tylko jedno pytanie czy są głośne?

Edytowane przez mmaciol123
Eryk1663
komentarz
komentarz

A , ja myslalem ze niemasz mikro bo mowisz SLuchawki do gier :P , Niewiem nie testowalem SUper Luxy HD 681

mmaciol123
komentarz
komentarz

a jest ktoś na tym forum ze słuchawkami Super Lux hd 681? bo nie wiem czy sie opłaca i czy są głośne.

Eryk1663
komentarz
komentarz

a , ty mowisz ze mikro ci przeszkadza? ale on jest taki obkręcalny i mozna go obkrecic sb i juz nie przeszkadza :P

mmaciol123
komentarz
komentarz

a miał ktoś Super Luxy HD 681? bo chodzi mi o oglnie o to czy są głośne?

Gość
komentarz
LogitFix
komentarz
komentarz

Z superluxów to http://www.x-kom.pl/...1e82697b2200url

 

Ciągle tylko i wyłącznie jeden i ten sam model. Zacięta płyta?

 

@Topic

 

SL681 nie są wymagające wobec zasilania (karty muzycznej). Poza tym głośność słuchawek zależy od trzech czynników: efektywności oraz impedancji (po stronie słuchawek) a także karty muzycznej - czy jest w stanie je zasilić.

 

Jak już napisałem wcześniej, SL nie są wymagające i łatwo je napędzić.

Gość
komentarz
komentarz

Ciągle tylko i wyłącznie jeden i ten sam model. Zacięta płyta?

 

@Topic

 

SL681 nie są wymagające wobec zasilania (karty muzycznej). Poza tym głośność słuchawek zależy od trzech czynników: efektywności oraz impedancji (po stronie słuchawek) a także karty muzycznej - czy jest w stanie je zasilić.

 

Jak już napisałem wcześniej, SL nie są wymagające i łatwo je napędzić.

Bo ten model w TEJ cenie to najlepsza opcja!
A moim zdaniem lepiej kupić lepsze słuchawki jak, bardzo wytrzymały dzwięk bardzo dobrej jakości wystarczy poczytać opinie recenzje.

http://www.x-kom.pl/p/203566-sluchawki-superlux-hd668b-czarne.html?partnerid=100448925&sm12=MTE=&ts=1406367800&token=f9fc76a9164f2d2cd9df1e82697b2200url

LogitFix
komentarz
komentarz

@Up

 

Ja nie muszę czytać opinii i recenzji na ich temat a także większości Superluxów bo... miałem je na głowie i wiem jak grają.

Nie zmienia to faktu, że budżet na słuchawki wynosi 100zł a 668b go przekraczają.

Gość
komentarz
komentarz

@Up

 

Ja nie muszę czytać opinii i recenzji na ich temat a także większości Superluxów bo... miałem je na głowie i wiem jak grają.

Nie zmienia to faktu, że budżet na słuchawki wynosi 100zł a 668b go przekraczają.

Dlatego dałem 2 pary mieszczące się w budżecie i MOIM zdaniem najlepszą alternatywę jeśli autor chcę trochę dołożyc.

Godlo
komentarz
komentarz

Posiadam Superluxy HD681 Czerwone i przy komputerze nie są zbyt głośne (mam integre). Po podłączeniu do htc z tym wzmacniaczem czy czymś tam grały bardzo ale to bardzo głośno. Ogólnie jestem zadowolony ze słuchawek tylko po około roku zaczynają pękać lekko te czarne poduszki. Ale to nie przeszkadza w użytkowaniu. Używam ich do cs:go i troche do muzyki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.