x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

539
komentarz
komentarz

A ja stawiam na chipa w mózgu z wtyczką z tyłu głowy. Ładujesz program i wszystko Ci się zaczyna wyobrażać.Chipset będzie stymulował za pomocą  sztucznych synaps możliwości naszego mózgu, angażując go w zakresie jaki nie będzie zagrażał funkcjom życiowym. Pozostałe doznania będą już szły z programu. Niezbędnym będzie kontrola wydzielanych przez organizm ludzki hormonów. To może być groźne wiec program musi na bieżąco monitorować nasz stan emocjonalny, oraz poziom wytwarzanych hormonów. Nie może doprowadzić do sytuacji tak silnych doznań ,ze np umrzemy ze strachu. 

Obrażenia ciała w grach staną się realne. Postrzały bolesne..etc. A seks...ten wymiar może być szczególnie interesujący :)

Udział w wojnie, wyścigu, przygodzie, horrorze wszystko to stanie się snem na jawie.

Realne przeżycia, halucynacje tak rzeczywiste, ze trudne do odróżnienia od rzeczywistości. To będzie zgubne dla niektórych :)

Wolfensztein
komentarz
komentarz

@539 no i nasunąłeś mi pewną konkluzję. Mianowicie jest podobny film na temat wykorzystania ludzkiego mózgu m.in z Morganem Freemanem.

Film nosi nazwę "Lucy"

 

Idę na niego w przyszły wtorek ;P

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Idę z tobą ;)
539 takie coś raczej nie będzie dozwolone ponieważ ludzie zaczeli zatracać obraz żeczywistości a jak robi się oc ? Odblokowywując nowe fragmęty mózgu , chcesz zwiększyć przepustowość łysy z brazzers ci pomoże

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)

JoHnY Mnemonic :) tez polecam....

 

https://www.youtube.com/watch?v=78kcBkxY8Bk


 

 

539 takie coś raczej nie będzie dozwolone ponieważ ludzie zaczeli zatracać obraz żeczywistości a jak robi się oc ? Odblokowywując nowe fragmęty mózgu , chcesz zwiększyć przepustowość łysy z brazzers ci pomoże

 

OC ..zwiększając napięcie. Niestety temperatura graniczna mocno ograniczona do nieco ponad 40 stopni.....

ŁYSĄ PAŁĘ SMARUJEMY PASTĄ TERMO, POTEM ŁUP RADIATOR - WENTYLATOR NA ŁEB I JAZDA :)

Ciekawe co na te bzdury powie...szynszyl :)

Edytowane przez 539
DarKPL
komentarz
komentarz

Ciepło może być odprowadzane na zewnątrz przez blaczkę a użądzenie odizolowane od istoty szarej ;)
539 jak z przepustowością kiedy poradnik ;)
Dam wam wszystkim + tylko muszę wrócić do domu

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Chwilowo zatraciłem się w Guild Wars 2.

 

Dziś szukając karty wi-fi (oczywiście jakiś domownik gdzieś ją wsadził i szukam jej od 2h) znalazłem pudełko po swojej starej płycie Gigabyte G31M-ES2C na której naprawdę przeciętny Q6600 doszedł do 2,8GHz bez problemu mimo, że jest bardzo uboga ale w przeciwieństwie do asusa wciąż działa :P

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)

My tu o komputerach przyszłości, tematach voo doo a szynszyl dalej płytę opłakuje :)

W swej żałobie nawet jakąś tam kartę zgubił :)

Edytowane przez 539
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Tak jak juz poruszamy kwestię MMO, to mnie wyjątkowo urzekła Star Wars The Old Republic. Świetna fabuła, ale lekko nie zbalansowani są  przeciwnicy od niektórych goldów wzwyż.

Szkoda tylko, że nie ma polskiej wersji (przynajmniej interfejsu), ale pewnie trzeba by wtedy dopłacić kolejne 200 mln $ xD

Tak, dobrze czytacie. SWTOR produkcji Bio Ware i Lucas Arts jest najdrożsża grą MMO powstałą w ostatnim ćwierćwieczu. (z tego co pamiętam to koszt wyniósł ok. 540 mln $)

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Uczcijmy go sekudną ciszy boom właśnie minęła
Ps komp może być nazęwnątrz a dane mogą być przesyłane
Panowie kto w ramach końca wakacji chce pyknąć w gierkę typu bf lub lol ( nagrywane )

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Ja mam lolsa, ale gram dla fun'u, czyli rzadko zdarza mi się wygrać xD

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Mi SWTOR średnio przypadł do gustu ale to może dla tego, iż nie przepada za gwiezdnymi wojnami a raczej wolę produkcją gdzie walczy się tradycyjnym mieczem.

 

Ja jedyne czego bym chciał to możliwość całkowitego odblokowania pamięci, którą gromadziliśmy przez lata.

 

Mam nadzieję, że za te 50 lat będziemy otrzymywać świetnie zoptymalizowane programy/systemy/gry ale wciąż będziemy trzymać w pobliżu siebie grzejące się paczki.

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Właśnie rozkręciłem mój stary komp na Pentiuma i boję się, że to mobo było dedykowane tylko do jednej obudowy :C

HP i hate your id**t ideas...

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Wolf nie widziałem twojego posta i pisałem do kolegi od mobo ;)
Czyli moźna powiedzieć że szynszyl woli walczyć mieczem
Nie jest możliwe zachowanie wszystkich wspomnień wiązało by się to z zbytnim obciążeniem mózg , mózg sam zapomina złe wspomnienia żeby się nie przeciążyć

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Właśnie na odwrót mój drogi kolego. Człowiek najbardziej zapamiętuje złe wspomnienia, które wywierają na niego straszliwy stres i psychiczne obciążenie, jednakże ograniczają się one do ogółu.

Nie zawsze da się zapamiętać szczegóły, bo mózg uważa je za mało znaczące informacje, więc je zapomina.

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Zapamiętuje żeby się uczyć tak jak z opażeniem ale uwież mi że wypierasz złe wspomnienia
Zacznij sobie zapisywać złe żeczy które ci się przydażyły i pod koniec miesiąca zacznij czytać zobaczysz sam ile złego zapomniałeś a i dostaniesz +10 do wkur@@@a

Edytowane przez DarKPL
  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)
Mam nadzieję, że za te 50 lat będziemy otrzymywać świetnie zoptymalizowane programy/systemy/gry ale wciąż będziemy trzymać w pobliżu siebie grzejące się paczki.

Za 50 lat to bardziej prawdopodobne jest ze bedziemy trzymali ciepłe...termofory pod tyłkiem :)


 

 

Czyli moźna powiedzieć że szynszyl woli walczyć mieczem

no taaak :)


 

 

Właśnie na odwrót mój drogi kolego. Człowiek najbardziej zapamiętuje złe wspomnienia, które wywierają na niego straszliwy stres i psychiczne obciążenie, jednakże ograniczają się one do ogółu. Nie zawsze da się zapamiętać szczegóły, bo mózg uważa je za mało znaczące informacje, więc je zapomina.

Behawiorysta?, nieważne ale coś w tym jest :)


 

 

Zapamiętuje żeby się uczyć tak jak z opażeniem ale uwież mi że wypierasz złe wspomnienia

Po trwającej kilka lat intensywnej psychoterapii jest to możliwe :)

Edytowane przez 539
inches666
komentarz
komentarz

A ja kiedyś miałem podzespoły takie jakie były mi dane, czyli zawsze AMD + NVidia. I tak jakoś sentymentalnie dalej tak jest. 1 rdzeń zamienił się na dwa, potem na osiem. Jak sobie przypomnę że na starym komputerze gry z płyty Win98 się cięły to się nawet nie denerwuję tylko bardziej rozczulam... A jak ktoś mi powie że AMD jest mniej wydajne od Intela to przypomnę że niektórym aplikacjom bardziej zależy na rdzeniach niż wątkach :D

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

A jak ktoś mi powie że AMD jest mniej wydajne od Intela to przypomnę że niektórym aplikacjom bardziej zależy na rdzeniach niż wątkach

a jakim to ...?

inches666
komentarz
komentarz

Reaper chociażby

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

A do czego służy?

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Choć bardzo lubię AMD zostałem zmuszony przejść z x4 965 (nie chciał działać stabilnie na 4GHz i zatrzymałem się na 3,8GHz) na i5 4670k i wyczekuję procesora AMD z bardzo mocnym wątkiem, ponieważ głównie gram w gry, które strasznie obciążają wątek (MMORPG i RTS) ale jak grafiki wciąż będą mieć tak opłacalne to nigdy nie zwrócę się do konkurencji.

  • Dobra wypowiedź 1
inches666
komentarz
komentarz

Do edycji muzyki. To DAW. A tak poza tym to nie lubię Intela :P Jeszcze z lekkim sentymentem podchodzę do obudowy którą "ulepszałem" lakierem w szpreju nawet jeśli konstrukcyjnie zasilacz zasłaniał radiator procesora i musiałem go siłą przenieść na dół obudowy i wyciąć dziurę na kabel

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Dobry "szprej" nie jest zły xD

Ale tak wracając, to zastanawiam się czy pamięci DDR można by było włożyć na DDR2...

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

A tak poza tym to nie lubię Intela

Trzeba było tak od razu :) 

inches666
komentarz
komentarz

Wolfensztein - włożyłem DDR-y z laptopa na PC133. Deal with it!

WP_20140814_002_zps29ff34d3.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.