x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

DarKPL
komentarz
komentarz

ee tam.

Od świateł do świateł skacząc na muldach...:)

Jasne. I działa to wyśmienicie !



To ja sobie skaczę od bf do chroma
  • Dobra wypowiedź 1

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Zacznijmy od tego, że twój porshe to Fiat Panda ;P A ty nie jeździsz po drodze tylko grasz tym samochodem w Mario xD

 

Mniejsza, jeśli chodzi o grafikę to zgaduję, że Geforce serii 1xx, 2xx, 3xx lub 4xx, bo jeszcze mam takie na AGP 8x

 

@2UP

Jakoś mi się nie widzi Cross na 6 grafik z takimi odstępami między nimi xD

Ale cena zaporowa, a na panelu złącz bieda...

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Jakoś mi się nie widzi Cross na 6 grafik z takimi odstępami między nimi xD

Nie dramatyzuj :)

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Ehhh, a za chwile czeka mnie podróż do epoki kamienia łupanego i świetności Intela...

Na jakiś czas bd musiał się przesiąść z i5 na Pentiuma. Taki urok przechodzenia z laptopa na stacjonarny.

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

ooo.... To bardzo zacny komputer,,,nie narzekaj. Chodzisz tylko i dramatyzujesz,albo narzekasz...:)

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Jestem bardzo ciekaw, bo wg niektórych źródeł da się postawić na nim Win7. Sprawdzę czy to faktycznie prawda.

Drugi komp za to idzie na sprzedaż za 300 pln. Może się skusisz xD

Mam papiery od płyty głównej. A jest nią Asus P4S-X.

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Grałem na gt 8500 na full hd w hitmana więc wiem co to życie na krawędzi

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Drugi komp za to idzie na sprzedaż za 300 pln. Może się skusisz xD

Obawiam się ,że nie wykorzystam drzemiącej w nim mocy :)


Jestem bardzo ciekaw, bo wg niektórych źródeł da się postawić na nim Win7.

Masz dziś zaiste wesoły wieczór. :)


Mam papiery od płyty głównej. A jest nią Asus P4S-X.

No i proszę  ..:)


Grałem na gt 8500 na full hd w hitmana więc wiem co to życie na krawędzi

Jakie to wrażenia..ciekawe?

  • Dobra wypowiedź 1
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Chyba trzeba będzie jakiś poradnik do RAMU zrobić, bo jak patrzę na niektóre zapytania, to mi ręce opadają.

A skoro o ramach mowa, to w tym komputerze tymczasowym mam 2 kości HyperX DDR2 2GB nie pamiętam jakie taktowania, ale piękne radiatorki są.

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Też mam te hyperx niebieskie ładniutkie pasują do mojego wystroju a wrażenia z gry niesamowitę widać detalę których byś nie zobaczył normalny matrix

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Chyba trzeba będzie jakiś poradnik do RAMU zrobić, bo jak patrzę na niektóre zapytania, to mi ręce opadają.

To zrób,,, Tylko się potem nie dziw jak i tak będą pytali o to samo po przeczytaniu. Chyba ,ze masz jakiś tajny patent.


Też mam te hyperx niebieskie ładniutkie pasują do mojego wystroju a wrażenia z gry niesamowitę widać detalę których byś nie zobaczył normalny matrix

Kolejny user z wesołym wieczorem za pazuchą :) no i dobrze.

Ciii. Wolf poradnik pisze ..:) 

DarKPL
komentarz
komentarz

Ja mam
Znajdź ram jeśli nie wiesz gdzie dokładnie jest pomiń krok 1
Wyjmij ram
Szybkim ruchem żuć nim o ziemie napisz temat na kilu forach bo na jednym mogą zawsze się trafić nikompetętni ludzie mówiący ci że ramu się nie skleja

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Dzisiaj mi się nie za bardzo to uśmiecha ;P

Trochę własnej roboty jeszcze mam, ale prędzej czy później taki poradnik się ukaże.

A tak schodząc trochę z tematu to właśnie pojawił się poradnik dla niewtajemniczonych odnośnie oc procków Intela i5 4690k (DC)

 

Dla wyrafinowanych overclockerów to pewnie jakiś banała, ale dla osób które jeszcze nigdy tego nie robiły wydaje mi się całkiem przydatny.

DarKPL
komentarz
komentarz

Oc można porównać do sexu pierwszy jest najtrudniejszy potę już się jakoś uczysz i wiesz jak to robić ;)

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Tylko w sexie masz kondomy, a w OC drugiego procka nie dostaniesz tak szybko xD

adi191pls
komentarz
komentarz (edytowane)

Tylko jak kondom będzie wadliwy, to będzie to bardziej kosztowne, niż drugi procesor :D

Wysłane z Tregry 3 przy użyciu A2109

Edytowane przez adi191pls
DarKPL
komentarz
komentarz

Tu i tu jak coś piep@@@e masz problem
W oc masz pastę
Oj jak byś spalił e5 to nie wiem czy było by tak tanio

adi191pls
komentarz
komentarz

Czy ja wiem. Na dzieci często wydaje się dziesiątki, a nawet setki tysięcy, a procesor to do 10k :P

Wysłane z Tregry 3 przy użyciu A2109

DarKPL
komentarz
komentarz

Zależy w jakiej wersji jest nawet za 30 k a jak spalisz maszynę gdzie masz kilkanaście takich procków

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Jest w świecie takie fajne porównanie.

Sprzedając dorosłe dziecko kupisz sobie Lexusa ;P

Średnio tak wyglądają koszty utrzymania do 18 r. życia.

Ja na pewno zrobię lekkie oc, ale nie jakieś szalone, bo na co dzień takich taktowań zwyczajnie nie potrzebuję.

Pewnie jakieś 4,0 -4,2 GHz i tak zostawię.

539
komentarz
komentarz

Dzisiaj mi się nie za bardzo to uśmiecha

Okresowe niechciejstwo czy chwilowa niemoc? :)


Sprzedając dorosłe dziecko kupisz sobie Lexusa

Za kawał blachy to ja bym nawet szczura z  komórki nie zamienił. : Mój Ci On ...domownik przecież :)

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Bardziej nałożenie spraw.

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Ale za taką sprzedaż to długo z kryminały byś nie wyszedł a lexus by się zwstarzał a jak byś wyszedł to miał byś całkiem przeciętne auto i kilkaset tys za parking ale pewnie by je zlicytowali

  • Dobra wypowiedź 1
DarKPL
komentarz
komentarz

Wszystko do czasu
Ciekawe jak dyski i nasze pc będą wyglądać za 50 lat stawiam na mimilizację i optymalizację pod gotowy chipset

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.