x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ostatnio mam dylemat, bo kupiłbym jakąś kartę do swojego zapasowego PC, jednak nie mam pomysłu z jaki budżet sobie ustalić.

Myślałem nad GTX1050/Ti, ale nie wiem czy to nie za dużo do włączenia czegoś raz na jakiś czas.

539
komentarz
komentarz
Dnia 28.09.2017 o 08:36, szynszyl1337 napisał:

To maksymalne taktowanie jakie uzyskałeś na karcie?

Tak. Żeby iść dalej musiałbym zmienić bios na taki z odblokowaną opcją zmiany napięcia. Nigdy się w to nie bawiłem więc odpuściłem.

Z nowym konfigiem przyjdzie czas na nowe GPU póki co BF1 śmiga.:)

Coraz mi bliżej do zakrzywionego monitora, oglądałem samsunga CF791....:)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Mi się o tyle średnio podoba idea zakrzywionego monitora, że zawsze wolałem mniejsze monitory, a zakrzywione zazwyczaj były wielkimi bestiami, co w zasadzie ma sens.

Youki
komentarz
komentarz

A mi się zakrzywienie nie podoba, oczy bolą w moim, starym i schorowanym przypadku :)

 

539
komentarz
komentarz

Oczy Cie bolą bo godzinami ślęczysz na forum, tu odpiszesz tam poczytasz i tak dzień po dniu. Gdybyś tyle samo czasu poświecił na wpatrywanie się w  miłą  koleżankę w podobnym- młodzieńczym wieku jest szansa ,ze nie dostąpiłbyś wspomnianych dolegliwości , co więcej nie wiadomo jak by się to przyglądanie mogło rozwinąć:)

 

Co do monitora:

to mnie urzekła taka idea monitora do giercowania, choć widzę i inne zalety.

Youki
komentarz
komentarz

Od tego mnie oczy nie bolą, bo robie sobie regularne przerwy i idę popatrzeć na naturalne światło :D

 

539
komentarz
komentarz

Widzisz, a w koleżankę mógłbyś się patrzeć bez robienia sobie przerw , to się nazywa zapatrzenie ;)

Youki
komentarz
komentarz

E tam, jeszcze przyjdzie na to czas :E

 

539
komentarz
komentarz (edytowane)

No co Ty......ten czas to jest ten, właśnie ten moment. Najpiękniejsze chwile zauroczenia, żywe, spontaniczne odczucia, a do tego młodość siły, brak ograniczeń spowodowanych wiekiem. Dzikie wakacje na łonie przyrody, dziewczyna, namiot, ognisko, spokój, cisza i zauroczenie.

Gdybym dziś spróbował, o ile znalazłbym chętną ku takiej przygodzie po tygodniu bym padł, a w Twoim wieku....Od maja do połowy września:)

Tego się nie da nadrobić, przywrócić. Pisać na forum można na rencie jak ktoś szczęśliwie doczeka ,a delikatne, zmysłowe lica Twoich rówieśniczek można utracić bezpowrotnie, potem będą już tylko straconym, niespełnionym wspomnieniem. Wielka szkoda.

Edytowane przez 539
Youki
komentarz
komentarz

Jeszcze przyjdzie czas, dopiero jest poniedziałek :cfaniak:
 

539
komentarz
komentarz

Za lat xxx wspomnicie moja słowa Towarzyszu administratorze :)

Youki
komentarz
komentarz

Jak dożyje, to wspomne :)

 

539
komentarz
komentarz

Dożyjesz, zakonserwujesz się przed kompem jak grzyb, obrośniesz mchem, nic Cie nie ruszy:)

Youki
komentarz
komentarz

Przed laptoptem to akurat długiego życia nie spodziewam się :E 

539
komentarz
komentarz

Cała więc nadzieja w Twoich bliskich, mam nadzieje że Cie skutecznie odepną od tego elektronicznego zabójcy czasu. Zycie czeka, realne nie wirtualne ;)

Youki
komentarz
komentarz
4 minuty temu, 539 napisał:

Cała więc nadzieja w Twoich bliskich

A kto to, bo ja nie znam nikogo takiego :D

 

539
komentarz
komentarz

Żarty żartami lecz obyś nigdy nie doczekał czasu gdy brak Ci będzie kogoś bliskiego.

Youki
komentarz
komentarz

E tam, zawsze przyjde na forum :P

 

DiMateo
komentarz
komentarz
Dnia 2.10.2017 o 18:49, 539 napisał:

No co Ty......ten czas to jest ten, właśnie ten moment. Najpiękniejsze chwile zauroczenia, żywe, spontaniczne odczucia, a do tego młodość siły, brak ograniczeń spowodowanych wiekiem. Dzikie wakacje na łonie przyrody, dziewczyna, namiot, ognisko, spokój, cisza i zauroczenie.

Gdybym dziś spróbował, o ile znalazłbym chętną ku takiej przygodzie po tygodniu bym padł, a w Twoim wieku....Od maja do połowy września:)

Tego się nie da nadrobić, przywrócić. Pisać na forum można na rencie jak ktoś szczęśliwie doczeka ,a delikatne, zmysłowe lica Twoich rówieśniczek można utracić bezpowrotnie, potem będą już tylko straconym, niespełnionym wspomnieniem. Wielka szkoda.

 

 

No chyba że ktoś jest introwertykiem :P

  • 1 miesiąc później...
Youki
komentarz
komentarz

Panowie, tak czysto na luzie, co byście polecili, fajna obudowa mieszcząca chłodnice 240 mm przynajmniej, na topie obowiązkowo bez zatok 5.25 do 400-450 zł?

Youki
komentarz
komentarz

W Meshify czy Define C wentyle są głośne, poza tym przydałby się zintegrowany kontroler obrotów :D 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Phanteks Pro M też był ciekawy, ale nie posiadał kontrolera obrotów - demontowalna zatoka 5,25

Youki
komentarz
komentarz
2 minuty temu, szynszyl1337 napisał:

demontowalna zatoka 5,25

Ale dziury, zaślepki z przodu zostają a to archaizm :D

szynszyl1337
komentarz
komentarz

a może Thermaltake Suppressor F31 - duży przestronny, a zatoki wymontowane będą zasłonięte? 

albo PHANTEKS Eclipse P400S - mam jakąś słabość do produktów tego producenta 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.