x-kom hosting

3dmark 13708 "GRAPHICS DRIVER IS NOT APPROVED"

8Wojtas6
utworzono
utworzono

Witam. Tak jak w temacie. Robiłem testy w programie 3dmark najnowsza wersja 13708 i przy wyniku testu "Sky Diver" jest napis "GRAPHICS DRIVER IS NOT APPROVED". Co to oznacza? Mam najnowszy sterownik do karty graficznej: GeForce 337.88 Driver. Dodam tylko, że korzystam z systemu operacyjnego Windows Vista SP2. Dlaczego jest taki komunikat??

Wrrrr12321
komentarz
komentarz

Witam, to oznacza ze to sterownik niezatwierdzony, dzieje sie tak z sterownikami beta i nowymi, i też tak mam po przejściu benchmarka. Tu na przykład jest jeden z ostatnich na sterownikach catalyst 14.7 beta http://www.3dmark.com/3dm/3534844

Dodam że nie trzeba się tym przejmować.

8Wojtas6
komentarz
komentarz

Ok. Dzięki za odpowiedź:) Dodam jeszcze tylko tak z ciekawości, że ogólnie to przeprowadziłem 3 testy: Cloud Gate, Sky Diver i Fire Strike a ten komunikat "...not approved" pojawił się tylko przy Sky Diver ;)

 

Druga sprawa to jak interpretować wyniki? Na przykład biorąc pod uwagę test fire strike i ten wynik 932 z moim 773 to który jest lepszy? Wiem, że to może głupie pytanie ale to moje początki z 3dmarkiem i nie orientuję się za bardzo ;) ;) 

Wrrrr12321
komentarz
komentarz

Wynik im wyższy tym lepszy tak to działa w 3D Mark, i jaką masz karte i procesor, ile ramu?

8Wojtas6
komentarz
komentarz

Procesor intel celeron g1610 2.60 ghz dwurdzeniowy, grafika nvidia geforce gt 430 i 4 gb pamięci ram.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.