x-kom hosting

Proszę o wyjaśnienie na tematy związane z programowaniem i nie tylko

Defix24
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Nie miałem pojęcia w jaki dział mój temat dodać, więc dodałem go tutaj.

Jestem maniakiem komputerowym od dziecka, interesuje mnie wiele rzeczy w dziedzinie komputerów.

Przestało mnie interesować korzystanie z komputera wejście na przykład na facebooka lub na pocztę.

Chcę zacząć się interesować komputerem bardziej głębiej, chodzi mi o to że chciałbym poznać bardziej wszystko od strony, 

programowania, serwerów, webmasterstwo, trochę wiedzy o zarabianiu przez internet a także hackingu, zabezpieczanie własnej strony www i te podstawy hackingu, stwierdziłem że dobrze by było czegoś się dowiedzieć oraz nauczyć, gdybym nauczył się kiedyś tam dobrze programować strony www to wtedy by się przydały te rzeczy.

Z programowaniem na początek chciałbym nauczyć się żebym potrafił dobrze pisać strony www a także tworzyć gry najlepiej 2d jak np gra margonem albo tibia, tylko chciałbym żeby ktoś mi powiedział jaki język do tworzenia gier jest najlepszy właśnie takich typów jak wymieniłem oraz jakieś kursy dobre i łatwe do ogarnięcia. Z serwerami to wiadomo, webmasterstwo no to html, php itp. Ja wiem że w internecie jest bardzo dużo poradników, informacji, lecz chciałbym żeby ktoś kto na tym zna się powiedział mi że jeżeli chcesz tworzyć gry to taki lub taki język programowania jest najlepszy i na tym jak się nauczysz będziesz w zależności od umiejętności swoich programowania godzien na to że będziesz miał szansę iść do przodu a nie gnić w starym języku np w visual basic 6. Chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył co warto a czego nie warto się uczyć i tak dalej i tak dalej.

Edytowane przez Defix24

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Ja polecam C++.Tutorial: Symfonia C++ by Jerzy Grębosz. Ostatdniego zdania nie zbyt czaje. Wszystkiego o jezyku sie najlepiej nauczyć. Pozdro! Peter!

tapniende s meko p5346


Ja polecam C++.Tutorial: C++ by Jerzy Grębosz. Ostatdniego zdania nie zbyt czaje. Wszystkiego o jezyku sie najlepiej nauczyć. Pozdro! Peter!

tapniende s meko p5346





tapniende s meko p5346

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.